Galeria Rumia
Galeria Rumia

Kolejnym sklepem, który dołączy do grona najemców Galerii Rumia zarządzanej przez Upside Property Management jest marka odzieżowa Soldo. Sklep zajmie lokal o powierzchni ok. 350 mkw. na poziomie -1.

– Otwarcie salonu planowane jest na wrzesień 2014. Soldo od blisko roku z powodzeniem funkcjonuje w Galerii Słupsk zarządzanej również przez Upside Property Management. W ostatnich miesiącach w Galerii Rumia otwarto sklepy sieci Jysk, KiK, Neonet oraz Biedronka. Pojawienie się w obiekcie nowych najemców spowodowało wzrost wskaźnika footfall o 17 proc., co potwierdza, że proces rekomercjalizacji galerii przebiega pomyślnie – mówi dla Retailnt Karol Kalicki, prezes zarządu i założyciel spółki Upside Property.

Firma Soldo obecna jest na polskim rynku od 10 lat. Oferta sklepów marki obejmuje różnego rodzaju bluzki, tuniki, swetry, żakiety, marynarki, płaszcze, kurtki, sukienki i spodnie oraz pełną gamę modowych dodatków.

Galeria Rumia leży przy głównej trasie przejazdowej z Trójmiasta na Pomorze Zachodnie, blisko stacji SKM. Obiekt liczy ponad 40 tys. mkw. powierzchni całkowitej i oferuje klientom 460 miejsc parkingowych. W galerii znajdują się 3 poziomy handlowe. Do głównych najemców należą: Multikino, Cubus, C&A, Reserved, Cropp, Pepco, Rossmann i CCC.

Firma Upside Property została założona przez Karola Kalickiego – inwestora i zarządzającego działającego na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce od 1998 roku. Firma zarządza portfelem nieruchomości własnych, a dzięki wieloletnim relacjom partnerskim – także inwestycjami z udziałem inwestorów zewnętrznych.

Obecnie firma prowadzi proces rekomercjalizacji dwóch swoich obiektów Galerii Rumia oraz Galerii Słupsk.