Punkt sprzedaży Prezent Marzeń
Punkt sprzedaży Prezent Marzeń

PrezentMarzeń.com, internetowy serwis oferujący prezenty w postaci niezapomnianych przeżyć, rozwija sieć punktów stacjonarnych. Kolejne stoisko dostępne jest już w Łodzi w Centrum Handlowym Manufaktura.

Ze względu na strategię marki, pierwszy punkt został otwarty w listopadzie 2013 roku w City Center w Poznaniu, kolejną lokalizacją była Warszawa, a następnie Wrocław i Łódź. Punkty sprzedaży sieci znajdują się już w CH Warszawa Wileńska i CH Arkadia w Warszawie oraz Ch Magnolia Park we Wrocławiu.

W CH Manufaktura białe stoisko ma kształt nietypowej bryły nawiązującej do logotypu marki PrezentMarzeń.com i mieści się na poziomie pierwszym w sąsiedztwie sklepów Bershka, Claire’s, Samsung oraz Terranova.

– Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów dynamicznie rozwijamy sieć punktów stacjonarnych zarówno w centrach handlowych, jak i w biurach podróży, oferując możliwość zakupu niezapomnianych emocji w wielu miejscach w kraju. W dzisiejszych czasach sposób życia przekłada się na nasze oczekiwania względem otrzymywanych prezentów – bardziej doceniamy takie, które pozwalają nam doświadczyć czegoś nowego – mówi Kornel Piesio z PrezentMarzeń.com.

Serwis stale rozwija dostępną ofertę poszerzając współpracę z nowych partnerami. Na stoisku w Łodzi dostępne są niestandardowe propozycje prezentów na każdą okazję oraz karty podarunkowe i tzw. „Boxy” – oferujące od 21 do 24 propozycji, aby osoba obdarowywana mogła wybrać ten podarunek, który najbardziej jej odpowiada.

W ofercie proponowane są różnorodne propozycje z wielu kategorii np. związane z motoryzacją, jak drifting, przejażdżki luksusowymi sportowymi autami oraz rajdy samochodowe, loty paralotnią, szybowcem czy balonem oraz różnorodne pomysły na spędzanie czasu dla dwojga jak np. egzotyczne masaże, kurs tańca czy nurkowania lub zabiegi SPA.