Shopping Center Forum
Shopping Center Forum

Kolejna edycja targów Shopping Center Forum rozpocznie się dokładnie za 7 tygodni, ale już teraz wiadomo, że będą one miały rekordową frekwencję. Do grona firm, które tradycyjnie od lat biorą udział w targach, dołączyła duża grupa nowych wystawców. Są wśród nich: GTC, ECC Real Estate, RECE, Griffin Real Estate, Galeria Manhattan, Knight Frank, RD Bud, Led`s Play, Wojnarowscy, Lumiverso, Pomorska Grupa Informatyczna, Spectra Lighting oraz Q-Railing Polska.

– Większa liczba wystawców sprawia, że rośnie także zainteresowanie ze strony firm, które odwiedzają targi. Dotyczy to głównie przedstawicieli sieci handlowych i innych najemców. Spodziewamy się, że w tym roku będzie to około 300 osób – mówi Radosław Rybiński, dyrektor zarządzający SCF 2014.

I właśnie z myślą o usprawnieniu komunikacji pomiędzy centrami handlowymi i ich najemcami podczas targów funkcjonować będzie strefa Speed Networking. Krótkie 5-minutowe spotkania służyć mają wstępnej weryfikacji możliwości współpracy. Uczestnicy Forum będą mogli w ten sposób przedstawić swoją ofertę przedstawicielom takich sieci jak: Hebe, Martes Sport, Deichmann, Pepco, KiK, McDonald’s, Super-Pharm, H&M oraz marek należących do Grupy LPP.

– Pięć minut, to zbyt mało by rozmawiać o szczegółach, ale wystarczająco by można było dokonać wstępnej oceny i zdecydować, czy warto – już poza strefą Speed Networking – przejść do rozmowy o szczegółach – dodaje Radosław Rybiński.

Spotkania w ramach Speed Networking będą się odbywały każdego dnia targów w godzinach 11.00-13.00. W drugiej połowie sierpnia uruchomiony zostanie system zapisywania się na spotkania z najemcami.

Więcej informacji o Shopping Center Forum 2014 znajduje się TUTAJ.