CH Forum
CH Forum

CH Forum

Do grona najemców Forum Gliwice dołączyły nowe, popularne marki: Itaka, Yves Rocher oraz Martes Sport. To kolejny krok w procesie rekomercjalizacji tego centrum.

Itaka jest drugim touroperatorem w Forum Gliwice, co oznacza, że klienci mają obecnie szerszy wybór oferty wypoczynkowej.

Yves Rocher to kolejna renomowana marka z segmentu „zdrowie i uroda”, która dodatkowo wzbogaci ofertę z tego segmentu w CH Forum.

Trwają również prace adaptacyjne w lokalu Martes Sport – otwarcie dla klientów przewidziane jest na koniec wakacji.

– Powyższe zmiany charakteryzują prowadzony od końca 2013 roku przez JLL proces rekomercjalizacji Forum Gliwice. Poprzez nawiązywanie współpracy z uznanymi markami oraz poszerzenie oferty handlowej, sukcesywnie umacniany pozycję Forum na handlowej mapie Gliwic – mówi Marta Stańczak, starszy konsultant w dziale powierzchni handlowych JLL.

Forum to centrum handlowo-rozrywkowe położone w ścisłym centrum Gliwic. 43000 mkw. powierzchni handlowej i 140 najemców czyni z niego jedno z największych na Górnym Śląsku i w Zagłębiu.

70 proc. najemców Forum to marki modowe i z sektora „zdrowie i uroda”, w tym tak znane marki jak: Zara, Bershka, Centro, Cubus, Douglas, H&M, KappAhl, Pull&Bear, Reserved, Royal Collection, Sephora, Stradivarius, Super-Pharm. Inne branże także reprezentowane są przez wiodące brandy: Home&You, RTV Euro AGD, Sony Centre. Część rozrywkowa Forum to m.in. 13-ekranowe kino Cinema City oraz klub sieci Pure Jatomi Fitness.

Właścicielem Forum w Gliwicach jest DEKA Immobilien GmbH. Zarządcą centrum handlowo-rozryw¬ko¬we¬go Forum Gliwice jest firma doradcza JLL.