Plaza Rzeszów

Butik modowy Lemoniada, oferujący odzież, akcesoria i dodatki, to nowy najemca CH Plaza Rzeszów. Sklep, który znajduje się na pierwszym piętrze rzeszowskiego centrum, otwarty został w połowie lipca. Równocześnie umowę najmu z CH Plaza Rzeszów przedłużył o kolejne 3 lata Cross – marka zajmująca się sprzedażą głównie odzieży jeansowej.

Kolejni najemcy pojawiający się w CH Plaza Rzeszów to dalszy etap procesu rekomercjalizacji Centrum. – W każdym miesiącu klienci mogą znaleźć jakąś nowość. Przed nami otwarcie pierwszego na Podkarpaciu sklepu Decathlon Easy. W ostatnich dniach uruchomiliśmy pierwszy w Polsce innowacyjny klub CityFit, który oferuje klientom możliwość ćwiczenia przez całą dobę. W lipcu w CH Plaza Rzeszów otwarta została restauracja Kuk Nuk. Teraz otwieramy butik, który oferuje duży wybór ubrań znanych marek oraz ciekawych i oryginalnych dodatków. Przedłużyliśmy także o trzy lata umowę z firmą Cross. Wszystkie działania prowadzone przez nas w ostatnim czasie sprawiają, że rzeszowska Plaza jest coraz chętniej odwiedzana przez mieszkańców regionu – mówi Oktawiusz Wolnicki, Dyrektor CH Plaza Rzeszów.

Butik Lemoniada znajduje się na pierwszym piętrze CH Plaza Rzeszów, obok salonu Top Secret. Jest to butik modowy o powierzchni 74 mkw. oferujący ubrania różnych marek m.in. Sensei, Gallery, Wagoon, Anna Cloe, Suki oraz By o lala. W nowym salonie klientki znajdą duży wybór akcesoriów np. buty, torebki i biżuterię. Dodatkowo nowy butik w CH Plaza Rzeszów zaproponuje klientom orzeźwiającą firmową lemoniadę.

Butik Lemoniada
Butik Lemoniada

Rzeszowska Plaza przedłużyła także umowę z marką Cross. Dzięki temu międzynarodowa marka jeansowa pozostanie w centrum co najmniej przez najbliższe trzy lata. To ważny krok, gdyż salon zajmuje prawie 240 mkw. i jest największym salonem tej marki w Rzeszowie. Cross znany jest z innowacyjnych projektów, której początki w Europie sięgają lat siedemdziesiątych. Marka koncentruje się na młodych klientach w wieku 18-24. Salon Cross znajduje się na pierwszym piętrze CH Plaza Rzeszów.

W dwupoziomowym CH Plaza Rzeszów znaleźć można prawie 80 lokali handlowych i punktów usługowych. Wśród nich m.in.: CityFit, Reserved, House, Cropp, Mohito, Monnari, Deichman, Euro Moda, CCC, Wojas, Martes Sport, Empik, Sephora, Rossmann, RTV Euro AGD oraz restaurację KUK NUK.

W Plazie w najbliższym czasie otwarty zostanie także pierwszy na Podkarpaciu sklep Decathlon Easy. Trwają także prace nad uruchomieniem food courtu na I piętrze, w bezpośrednim sąsiedztwie klubu CityFit.

Plaza Rzeszów połączona jest bezpośrednio z hipermarketem E. Leclerc, mając w ramach kompleksu, jako jedyne centrum w Rzeszowie ofertę hipermarketu. Centrum oferuje prawie 1,4 tys. bezpłatnych miejsc parkingowych. Plaza Rzeszów zlokalizowana jest na terenie największego osiedla mieszkaniowego w sąsiedztwie marketu budowlanego Castorama.