Galeria Morena
Galeria Morena

Galeria Morena to jedno z pierwszych centrów handlowych w Gdańsku. Jego właścicielem i zarządcą jest Carrefour Polska. Obecnie centrum poddawane jest gruntownej modernizacji połączonej z rekomercjalizacją. Dzięki temu zyska nie tylko nowe marki odzieżowe, ale także zostanie w nim uruchomiona strefa rozrywkowa.

Modernizacja centrum handlowego Morena to kolejna inwestycja prowadzona przez Carrefour Polska. W ramach przebudowy obiekt zyska dodatkową powierzchnię, nową estetykę oraz nowoczesny i spójny system identyfikacji wizualnej. Do najważniejszych zmian będzie należała przebudowa wnętrza obiektu, a wraz z nią relokacja dotychczasowej strefy food-courtowej, remodeling hipermarketu Carrefour oraz otworzenie wspomnianej strefy rozrywkowej.

Główną atrakcją tej części będzie kino 3D, które zajmie powierzchnię ponad 2000 mkw. Kino zaoferuje łącznie około 1085 miejsc dla widzów w 6 salach kinowych. Otwarcie kina planowane jest na rok 2015, wraz z zakończeniem całej przebudowy obiektu. Agentem odpowiedzialnym za komercjalizację CH Morena jest Colliers International.

CH Morena znajduje się w centralnej części Gdańska na osi łączącej północ z południem miasta. Na gdańskim rynku centrów handlowych działa już od ponad dziesięciu lat.

Carrefour Polska swój pierwszy hipermarket otworzył w 1997 roku w Łodzi. Obecnie, pod szyldem Carrefour w Polsce działa ponad 600 sklepów w różnych formatach, są to: hiper- i supermarkety oraz sklepy osiedlowe. Carrefour jest także właścicielem i zarządcą centrów handlowych, skupionych w dużych i średnich miastach. Ofertę handlową naszych sklepów uzupełniają stacje paliw.

Carrefour Polska po raz kolejny będzie wystawcą podczas wrześniowej edycji Shopping Center Forum. Firma na SCF 2014 zaprezentuje portfolio swoich obiektów na stoisku 4.11.