Gemini Park Bielsko-Biała
Gemini Park Bielsko-Biała

Z końcem lipca 2014 roku w Gemini Park Bielsko-Biała otwarty został salon Home&You – polskiej marki należącej do grupy kapitałowej LPP.

Nowy salon w centrum handlowo-rozrywkowym Gemini Park Bielsko-Biała ma blisko 350 mkw. powierzchni handlowej. Właścicielem marki jest polska spółka LPP TEX – importer i dystrybutor artykułów wyposażenia wnętrz. Nowo otwarty sklep podzielony jest na 4 strefy odpowiadające podziałowi domu na salon, kuchnię, łazienkę i sypialnię.

– Po starannych przygotowaniach z wielką radością otworzyliśmy salon Home&You w Gemini Park Bielsko-Biała. Jesteśmy pierwszym sklepem w centrum oferującym tak szeroki zakres dodatków, dekoracji oraz artykułów wyposażenia wnętrz, dlatego mamy nadzieję, że nowo otwarte Home&You zainteresuje wielu klientów i będzie chętnie odwiedzanym punktem – mówi Magdalena Szarejko, specjalista ds. marketingu, Home&You.

W Gemini Park Bielsko-Biała swoje salony otworzyły już wszystkie marki z grupy LPP: Cropp, House, Mohito, najnowsza propozycja spółki – Sinsay oraz otwarty 31 maja 2014 roku dwupoziomowy salon marki Reserved. Razem z Home&You fspółka LPP zajmuje ponad 3,6 tys. mkw. powierzchni.

Przypomnijmy, w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Gemini Park Bielsko-Biała niedawno zakończyła się rozbudowa. Dzięki niej, powierzchnia obiektu to ponad 40 tys. mkw. GLA, na której znajduje się 120 sklepów z branży modowej, usługowej oraz rozrywkowej. Zgodnie z przyjętą strategią, po rozbudowie Gemini Park Bielsko-Biała dysponuje kompleksową, bogatą ofertą skierowaną dla całych rodzin. Większość najemców centrum to znane marki o zasięgu europejskimi krajowym, ale wśród nich są także regionalni przedsiębiorcy, którzy wyróżniają obiekt na tle konkurencji.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park Bielsko-Biała otwarto w maju 2009 roku. Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holding z siedzibą w Krakowie.
Gemini Holding zaprezentuje swoją ofertę podczas Shopping Center Forum 2014 Fall Edition przy stoisku nr 4.6/4.7