Salon Giacomo Conti
Salon Giacomo Conti

Marka Giacomo Conti oferująca modę męską rozwija sieć salonów. Nowe sklepy marki pojawią się m.in. w Białej Podlaskiej, Olsztynie, Zamościu, Jeleniej Górze czy Ełku.

Nowy salon w Centrum Handlowym Rywal w Białej Podlaskiej będzie miał około 125 mkw. powierzchni handlowej. Jego otwarcie zaplanowano na koniec października 2014 roku.

– Położona przy wschodniej granicy Biała Podlaska, to prężny ośrodek handlu z Białorusią, a jako punkt sprzedaży, spójnie wpisuje się w strategię tegorocznej ekspansji, zakładającą rozszerzenie sieci dystrybucji o nowe miasta we wschodniej Polsce – poinformowała redakcję Retailnet Magdalena Nowaczyk, specjalistka ds. marketingu Giacomo Conti.

Przypomnijmy, że w ostatnich tygodniach sieć Giacomo Conti podpisała również umowy najmu z galeriami w Zamościu i w Ełku. Spółka ma już także podpisaną umowę z Galerią Sudecką w Jeleniej Górze oraz z Galerią Warmińską w Olsztynie, a kolejne umowy są bliskie ukończenia negocjacji.

Aktualnie sieć Giacomo Conti tworzy ponad 40 salonów zlokalizowanych na terenie całego kraju. Każdego roku, sieć sprzedażowa marki powiększa się o 6-10 nowych salonów mody. Do końca 2014 roku spółka planuje mieć około 50 sklepów. Asortyment Giacomo Conti to eleganckie garnitury oraz odzież smart casualowa – nowoczesne marynarki, koszule, chinosy, obuwie itp.

Przedstawiciele sieci będą uczestnikami Shopping Center Forum 2014 Fall Edition.