Media Markt

Media Markt

W pierwszej połowie 2015 roku w Centrum Handlowym Ogrody w Elblągu zostanie otwarty sklep z elektroniką sieci Media Markt. Do tej pory dostęp do asortymentu sieci był możliwy poprzez sklep internetowy mediamark.pl lub w najbliższych sklepach stacjonarnych zlokalizowanych w Gdańsku i Gdyni.

– Już od dawna chcieliśmy otworzyć swój market w Elblągu, dlatego bardzo się cieszymy, że wkrótce to nastąpi. Przedsmakiem tego, co znajdzie się w ofercie naszego sklepu
w CH Ogrody będzie z pewnością spotkanie z mieszkańcami w ramach trasy Media Markt Tour 2014 – mówi Andrzej Sobolik, dyrektor zarządzający siecią Media Markt.

Nowy market zajmie powierzchnię 3305 mkw. i będzie mieścił się na pierwszym piętrze nowej części galerii. Klienci będą mogli wybierać spośród najpełniejszego na rynku asortymentu elektroniki użytkowej. W ofercie znajdą się m.in. urządzenia RTV, AGD, fotograficzne, sprzęt komputerowy oraz bogaty wybór akcesoriów, książek, gier komputerowych, filmów i muzyki. Poza ofertą światowych producentów, w ofercie sklepu pojawią się również produkty marek własnych. Jak w każdym sklepie sieci, w elbląskim Media Markt będzie także można zaopatrzyć się w bilety na różnorodne wydarzenia kulturalne, sportowe i rozrywkowe.

Sklepy Media Markt oferują asortyment w zakresie elektroniki użytkowej. Aktualnie sieć posiada 48 marketów w 39 miastach Polski.

Obecnie w zmodernizowanej części Galerii dla klientów jest już otwartych 27 sklepów. Swoje salony w przebudowanej części Ogrodów otworzyły już sieci RTV Euro AGD, CCC, Deichmann, House, Sinsay, Douglas, Orsay, Vision Express, Matras, Wojas, Quiosque, Apteka Centrum, Lara Fabio, Orange, Crux, Yes, Esotiq, pralnia Perfect Clean, Plus GSM, T-mobile, In Medio, Play, Marilyn, Piekarnia Raszczyk, Kantor, Yves Rocher oraz Apart na pasażu w formie dwóch stoisk. Nieprzerwanie swoich klientów obsługuje hipermarket Carrefour.