Wizualizacja CH Auchan Gdańsk
Wizualizacja CH Auchan Gdańsk
Wizualizacja CH Auchan Gdańsk
Wizualizacja CH Auchan Gdańsk

Salon obuwniczy CCC pojawi się na liście najemców Centrum Handlowego Auchan Gdańsk po planowanej na lata 2015-2016 przebudowie. Firmy CCC SA i Immochan podpisały umowę na wynajem lokalu o powierzchni 575 mkw. CCC to kolejny najemca, który zdecydował się na kontynuację współpracy z Immochan.

Planowana przebudowa Centrum Handlowego Auchan Gdańsk cieszy się sporym zainteresowaniem obecnych najemców. Część z nich już podpisała nowe umowy, inni są w trakcie negocjacji warunków. W drugiej połowie 2016 roku CH Auchan Gdańsk stanie się większym i bardziej nowoczesnym obiektem z kompleksową i udoskonaloną ofertą zakupową. Po rozbudowie zwiększy się powierzchnia centrum i liczba najemców. Na przestrzeni handlowej ponad 20 tysięcy mkw. powstanie 65 sklepów.

Grupa CCC to ponad 700 sklepów zlokalizowanych w centrach i galeriach handlowych w 14 krajach, własna fabryka butów skórzanych, 7000 pracowników i 25 milionów par butów sprzedawanych w ciągu roku.

Centrum Handlowe Auchan Gdańsk mieści się przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. W galerii znajduje się 50 sklepów znanych marek m.in. butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Przy CH Auchan Gdańsk mieszczą się hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon, jedyny w Trójmieście Toys’R’Us oraz stacja benzynowa. Galeria posiada 2,5 tys. miejsc parkingowych, w tym 20 dla osób niepełnosprawnych. Auchan Gdańsk zostało otwarte w 1998 roku.

Firma Immochan będzie wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2014. Projekty firmy będzie można zobaczyć na stoisku 4.4.