Wizualizacja CH Auchan Gdańsk
Wizualizacja CH Auchan Gdańsk

Salon obuwniczy CCC pojawi się na liście najemców Centrum Handlowego Auchan Gdańsk po planowanej na lata 2015-2016 przebudowie. Firmy CCC SA i Immochan podpisały umowę na wynajem lokalu o powierzchni 575 mkw. CCC to kolejny najemca, który zdecydował się na kontynuację współpracy z Immochan.

Planowana przebudowa Centrum Handlowego Auchan Gdańsk cieszy się sporym zainteresowaniem obecnych najemców. Część z nich już podpisała nowe umowy, inni są w trakcie negocjacji warunków. W drugiej połowie 2016 roku CH Auchan Gdańsk stanie się większym i bardziej nowoczesnym obiektem z kompleksową i udoskonaloną ofertą zakupową. Po rozbudowie zwiększy się powierzchnia centrum i liczba najemców. Na przestrzeni handlowej ponad 20 tysięcy mkw. powstanie 65 sklepów.

Grupa CCC to ponad 700 sklepów zlokalizowanych w centrach i galeriach handlowych w 14 krajach, własna fabryka butów skórzanych, 7000 pracowników i 25 milionów par butów sprzedawanych w ciągu roku.

Centrum Handlowe Auchan Gdańsk mieści się przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. W galerii znajduje się 50 sklepów znanych marek m.in. butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Przy CH Auchan Gdańsk mieszczą się hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon, jedyny w Trójmieście Toys’R’Us oraz stacja benzynowa. Galeria posiada 2,5 tys. miejsc parkingowych, w tym 20 dla osób niepełnosprawnych. Auchan Gdańsk zostało otwarte w 1998 roku.

Firma Immochan będzie wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2014. Projekty firmy będzie można zobaczyć na stoisku 4.4.