Outlet Center Białystok
Outlet Center Białystok

Spółka ADV Por Property Investment SA uzyskała prawomocne pozwolenie na budowę Outlet Center w Białymstoku. Teraz inwestor przystępuje do kolejnego etapu realizacji inwestycji – w sierpniu planuje rozpocząć budowę projektu.

Outlet Center w Białymstoku docelowo pomieści blisko 100 sklepów na powierzchni najmu przekraczającej 13 tys. mkw. Cały kompleks posiada około 1500 miejsc parkingowych oraz obsługiwany jest przez komunikację miejską.

– Outlet Center w Białymstoku będzie największym obiektem kompleksu parku handlowego. Trzeba jednak podkreślić, że każda z powstających czy istniejących już inwestycji stanowi odrębną całość, a tylko nasz budynek będzie miał charakter outletowy, a więc zaoferuje klientom możliwość zakupienia markowych towarów w doskonałej cenie. Otwarcie Outlet Center planowane jest na wiosnę 2015 roku – mówi Ewa Spychalska, dyrektor ds. zarządzania nieruchomościami w grupie ADV Por Property Investment.

Inwestorem projektu jest grupa deweloperska ADV Por Property Investment S.A., będąca podmiotem zależnym od FORUM XXVIII FIZ. Obecnie firma realizuje takie inwestycje w Lublinie i Białymstoku, a w planach ma dalszy rozwój sieci Outlet Center w innych rejonach kraju.

CBRE jest we współpracy z inwestorem wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem Outlet Center zarówno w Lublinie, jak i w Białymstoku.

Projekty Outlet Center zostaną zaprezentowane podczas Shopping Center Forum 2014 na stoisku 6.5. Więcej szczegółów na temat SCF 2014 Fall Edition znajduje się TUTAJ.