Dom Handlowy Renoma
Dom Handlowy Renoma

2 sierpnia w DH Renomie otwarto salon polskiej marki Lavard. Sklep o powierzchni blisko 90 metrów kwadratowych znajduje się na pierwszym piętrze galerii.

– Stale poszerzamy naszą ofertę modową i dbamy o to aby była skierowana nie tylko dla kobiet, ale też dla mężczyzn. Zależy nam, aby marki dostępne w Renomie gwarantowały wysoką jakość. Cieszę się, że także polskie firmy, tak jak Lavard mogą tę wysoką jakość dostarczyć – mówi Barbara Wójcik, dyrektor DH Renoma.

Lavard oferuje odzież męską m.in.: garnitury, dodatki oraz obuwie, jak i odzież casualową. Salon w Renomie jest jednym z kilkudziesięciu sklepów tej firmy zlokalizowanych w całej Polsce.

Oprócz marki Lavard, w DH Renoma znajduje się kilkanaście salonów z ofertą skierowaną dla mężczyzn. Wśród nich są m.in. Emanuel Berg, Henri Lloyd, Piazza Di Moda, Hugo Boss, Vistula czy Tommy Hilfiger. Jesienią spodziewane jest otwarcie kolejnego salonu topowej marki z odzieżą i akcesoriami dla panów.

Podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2014 Griffin Real Estate zaprezentuje 3 obiekty handlowe: Dom Handlowy Renoma we Wrocławiu, CH Supersam w Katowicach oraz projekt Nowej Hali Koszyki w Warszawie. Szczegółowe informacje na temat projektów udzielą przedstawiciele spółki na stoisku 5.61.

Griffin Real Estate został założony w 2006 roku jako platforma do zarządzania funduszami, inwestującymi w sektor nieruchomości. Od początku istnienia inwestuje także swój własny kapitał. W marcu 2013 Griffin pozyskał inwestora strategicznego – Oaktree Capital Management, z którym współpracuje od 2010 roku. Oaktree jest hedgingowym funduszem wywodzącym się z USA, który zarządza środkami w wysokości prawie 90 mld dolarów.