CH Auchan Katowice
CH Auchan Katowice

Do grona najemców Centrum Handlowego Auchan w Katowicach dołączył Aquael Zoo. Jest to już 11. punkt sieci sklepów zoologicznych w galeriach handlowych Auchan w Polsce. Sklep zoologiczny zajął lokal o powierzchni blisko 110 mkw.

Aquael Zoo to sieć sklepów zoologicznych istniejąca na rynku od 1984 roku. Firma posiada obecnie ponad 20 sklepów w kluczowych miastach Polski, w tym w 10 różnych galeriach handlowych Auchan, między innymi w Białymstoku, Bydgoszczy, Łomiankach, Częstochowie czy Bielanach Wrocławskich.

Sklep otwarty 1 sierpnia w Centrum Handlowym Auchan Katowice oferuje pełną gamę produktów dla zwierząt.

Za komercjalizację katowickiej galerii handlowej Auchan odpowiada Immochan Polska. Sklep zoologiczny zlokalizowany jest między salonem Orsay a lokalem Havana Trafica.

Centrum Handlowe Auchan Katowice mieści się przy Trasie Nikodema i Józefa Reńców 30 w Katowicach. Całkowita powierzchnia handlowa CH Auchan Katowice wynosi blisko 29 tys. mkw. Klienci galerii mają do dyspozycji ponad 30 sklepów znanych marek. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe i obuwnicze. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Dla dzieci jest udostępniony darmowy plac zabaw. Przy CH Auchan Katowice mieszczą się hipermarket Auchan, Decathlon oraz Norauto. Centrum Handlowe posiada 1,1 tys. miejsc parkingowych, w tym 16 dla osób niepełnosprawnych. CH zostało otwarte w 2000 roku.

Immochan w Polsce posiada i zarządza 22 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 570 tys. mkw. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto, których łączna powierzchnia sprzedaży wynosi ok. 170 tys. mkw.

Firma Immochan będzie wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2014. Projekty firmy będzie można zobaczyć na stoisku 4.4.