Salon Tous
Salon Tous

22 sierpnia br., w Galerii Echo w Kielcach, otwarty zostanie salon hiszpańskiej marki Tous, oferujący biżuterię i galanterię skórzaną. Butik zajmie powierzchnię blisko 70 mkw. i zlokalizowany będzie na poziomie 0, pomiędzy sklepami Skorpion i Guess.

Tous to rodzinna firma, która powstała w 1920 roku. Obecnie posiada 180 salonów w Hiszpanii i prawie 500 na całym świecie. Kolekcje Tous to nie tylko torebki i akcesoria, ale także biżuteria, zegarki, perfumy oraz szale. Założycielami marki było małżeństwo Salvador Tous Blavi i Teresa Ponsa, którzy przekształcili niewielki zakład zegarmistrzowski w sklep z biżuterią. Prawdziwy rozkwit marki nastąpił 45 lat później.

Marka Tous co roku tworzy 32 kolekcje biżuterii, co oznacza, że co 2 tygodnie oferuje nowe wzory. Biżuteria wykonana jest z 18-karatowego złota, srebra lub stali szlachetnej.

– Klienci Galerii Echo wkrótce będą mieli okazję do skorzystania z oferty jednej z największych sieci specjalizującej się w wyrobie i sprzedaży biżuterii. Salon Tous to również świetne miejsce na zakupy dla osób szukających eleganckiej galerii skórzanej, perfum czy zegarków – mówi Marcin Szlufik, leasing manager w Dziale Centrów Handlowych Echo Investment.

Galeria Echo to jeden z największych obiektów handlowo-rozrywkowych w Polsce pod względem liczby sklepów. Powierzchnia całkowita wynosi 159 tys. mkw., z czego 70 tys. mkw. przeznaczono na wynajem. Oprócz blisko 300 sklepów i punktów handlowych, klienci mają do dyspozycji także bogatą część rozrywkową – m.in. 12-torową kręgielnię, centrum fitness i wielosalowe kino Helios. Wizytówką obiektu jest również wielopoziomowy parking na 2300 miejsc. Zastosowano w nim system kierowania pojazdów do wolnych stanowisk oraz specjalną funkcję przypominania o miejscu zaparkowania pojazdu.