Złote Tarasy
Złote Tarasy

Firma DTZ została ponownie mianowana przez CBRE Global Investors zarządcą Złotych Tarasów, centrum handlowego znajdującego się w samym centrum Warszawy. DTZ zostało ponownie wybrane w celu kontynuacji świadczenia kompleksowego zakresu usług dla Złotych Tarasów, w tym zarządzania nieruchomością, wynajmem powierzchni handlowych, marketingiem i usługami finansowymi.

– Cieszymy się, że właściciele Złotych Tarasów powierzyli nam kontynuację świadczeniu usług najmu i zarządzania tak znaczącym obiektem. To osiągnięcie jest świadectwem pasji, odpowiedzialności i zaangażowania naszego wyspecjalizowanego zespołu Jesteśmy podekscytowani dalszą perspektywą współpracy z CBRE Global Investors i udziałem w rozwoju tego wyjątkowego obiektu – mówi Christopher Rasiewicz, dyrektor zespołu zarządzania nieruchomościami DTZ.

Centrum handlowe Złote Tarasy zajmuje powierzchnię 66 tys. mkw. GLA i oferuje 196 lokali handlowych. Zespół zarządzania nieruchomościami i aktywami DTZ w Polsce świadczy usługi dla użytkowników powierzchni handlowych i biurowych. DTZ świętuje 20-lecie swojej obecności w Polsce. Obecnie DTZ jest zarządcą biur, magazynów i centrów handlowych.

CBRE Global Investors jest globalną firmą zarządzającą aktywami o wartości 65,5 mld euro (stan na dzień 31 marca 2014). Firma finansuje programy inwestycyjne na całym świecie w całym spektrum ryzyka/zwrotów dla inwestorów. Platforma EMEA CBRE Global Investors zarządza aktywami o wartości 25,6 mld euro. Platforma posiada 14 biur w 14 krajach i zarządza inwestycjami w 16 krajach w Europie. W regionie, programy obejmują strategie Core/Core + i strategie wartości dodanej poprzez oddzielne rachunki i mieszane fundusze akcyjne w Wielkiej Brytanii, w Europie Zachodniej i Południowej, Europie Środkowo-Wschodniej i krajach nordyckich.

CBRE Global Investors jest niezależnie zarządzaną siecią filii CBRE Group, Inc. (NYSE:CBG). Prowadzi badania, pozyskuje inwestycje i inne ważne światowe zasoby, świadczy usługi z sektora nieruchomości komercyjnych i funduszu inwestycyjnyjnego na rzecz inwestorów. CBRE Group zatrudnia około 44 tys. pracowników w prawie 350 biurach (z wyłączeniem podmiotów zależnych) na całym świecie.

Podczas wrześniowych targów Shopping Center Forum 2014 z ekspertami firmy doradczej DTZ będzie można spotkać się na stoisku nr 4.2.