House&More

House&More

Spółka Home Invest Inc. planuje rozwój sieci salonów z wyposażeniem wnętrz House&More na terenie galerii handlowych.

W ostatnich dniach w Centrum Handlowym Klif w Gdyni otwarto najnowszy salon sieci House&More. Sklep zajął 344 mkw. powierzchni i znalazł się na poziome 1 obiektu. Jak ustaliła redakcja Retailnet spółka odpowiedzialna za rój marki planuje kolejne otwarcia jeszcze w bieżącym roku.

– Mamy zaplanowane jeszcze dwa otwarcia w najbliższym czasie. Kolejny salon House&More zostanie otwarty we wrześniu w Galerii Warmińskiej w Olsztynie. Sklep ten zajmie 100 mkw. i będzie sąsiadował ze sklepem Duka. Miesiąc później, w październiku otworzymy znacznie większy salon o powierzchni 550 mkw. w poznańskim Starym Browarze – mówi w rozmowie z Retailnet Ryszard Kwiatkowski, Country Manager sieci House&More.

Firma planuje obecnie rozwój salonów własnych.

– Do tej pory byliśmy obecni przede wszystkim na terenie Warszawy, ale zależy nam na tym, by marka była dostępna także dla mieszkańców innych miast. To dlatego zdecydowaliśmy się na otwarcie sklepów w Gdyni i Poznaniu. Na tę chwilę rozwijamy sieć sklepów w oparciu o najbardziej prestiżowe centra handlowe o ugruntowanej pozycji na rynku, bowiem oferta House&More skierowana jest głównie do klientów marek klasy premium – dodaje.

Home Invest Inc. sp. z o.o. przygląda się także nowopowstającym obiektom handlowym w całym kraju.

– Nie opieramy naszej strategii rozwoju wyłącznie na już działających centrach handlowych. Nie wykluczamy, że kolejne sklepy sieci będą otwierane także w nowych galeriach handlowych – twierdzi Ryszard Kwiatkowski.

Obecnie działają 3 salony sieci w Warszawie oraz po jednym z Poznaniu i Gdyni. House&More to sieć salonów z wyposażeniem wnętrz. Klienci salonów mogą wybrać spośród dużego asortymentu nie tylko mebli, ale także szkła, porcelany, tekstyliów, lamp, lampionów, dodatków i wszelkiego rodzaju dekoracji, w tym także fotografii artystycznej. Oprócz tego, w sezonie wiosenno-letnim sieć oferuje kolekcję mebli ogrodowych Miloo.

House&More