Kolekcja Guess
Kolekcja Guess

Firma Guess Poland otworzyła swój najnowszy salon linii Guess Jeans w Gdańsku. Sklep znalazł się w gdańskim centrum wyprzedażowym i zajął powierzchnię 230 mkw.

Jak poinformował w rozmowie z Retailnet Waldemar Madajczyk, General Manager Central Eastern Europe w Guess Poland, jest to jedno z ostatnich otwarć salonów marki w tym roku. Firma planuje bowiem jeszcze otwarcie sklepu Guess Jeans w 2014 w CH Magnolia Park we Wrocławiu. Firma obecnie pracuje nad rozwojem sieci franczyzowej, która ma zapewnić pełną obecność sklepów marki w kluczowych lokalizacjach w Polsce.

Jak już informowaliśmy niedawne otwarcie salonu sieci w CH Arkadia było też ostatnim elementem rozwoju sieci sklepów marki w Warszawie w tym roku.

Obecnie firma posiada 7 salonów w stolicy. Sklepy Guess Jeans znajdują się w CH Arkadia, Galerii Mokotów, CH Złote Tarasy i Domu Mody Klif w Warszawie. Ponadto w tym samym obiekcie znajduje się sklep Marciano Guess. Dwa sklepy outletowe mieszczą się w Annopolu i Piasecznie.

Na koniec 2014 roku brand będzie posiadał 17 sklepów w Polsce: 7 w Warszawie, 3 w Trójmieście, 3 we Wrocławiu, 1 w Poznaniu, 2 w Łodzi i 1 na Śląsku.

Przedstawiciele firmy będą obecni podczas Shopping Center Forum 2014.

Firma Guess Inc. posiada obecnie ok. 1500 salonów marki, które mieszczą się w 90 krajach. Artykuły z logo marki można kupić za pośrednictwem oficjalnego sklepu internetowego o zasięgu globalnym. Za rozwój salonów w Polsce będzie odpowiadać firma Guess Poland sp. z o.o.