4F

4F

Wakacyjne miesiące są bardzo pracowite dla marki 4F. W sierpniu zostaną otwarte kolejne salony firmowe, tym razem w Bramie Mazur w Ełku, koszalińskim Atrium, w centrach handlowych Lider w Żywcu i Pogoria w Dąbrowie Górniczej.

Salon 4F w Ełku rozpocznie swoją działalność 13 sierpnia – w dniu oficjalnego otwarcia nowej galerii handlowej – Bramy Mazur. Natomiast tydzień później, 22 sierpnia, zostaną otwarte dla nowych klientów sklepy firmowe w Galerii Atrium w Koszalinie oraz CH Lider w Żywcu. Natomiast pod koniec miesiąca, 29 sierpnia, kolejny sklep marki 4F uzupełni ofertę, tym razem CH Pogoria w Dąbrowie Górniczej.

Łączna wielkość wszystkich lokalizacji wynosić będzie ponad 520 mkw. Dzięki nowym otwarciom, mapa sklepów 4F zagęści się do 134 lokalizacji w całym kraju.

– Najbliższe plany związane z otwarciem kolejnych sklepów 4F i remodelingiem już istniejących są zgodne z założonymi celami inwestycyjnymi firmy. W roku bieżącym należy spodziewać się dynamicznego rozwoju naszej sieci – mówi redakcji Retailnet Małgorzata Gabryś, dyrektor ds. inwestycji i rozwoju firmy OTCF.

Firma OTCF, właściciel marki 4F, to jeden z wiodących producentów odzieży i akcesoriów sportowych. 4F to marka należąca do firmy OTCF. W jej portfolio znajdują się również takie brandy, jak FOB, Outhorn, Tutto Bene oraz Wild Nature. 4F produkuje wysokiej klasy odzież i akcesoria sportowe. Kolekcje powstają w zgodzie z aktualnymi trendami mody, we współpracy ze sportowcami, którzy regularnie konsultują i testują powstające produkty. Firma systematycznie poszerza sieć punktów sprzedaży, opierając się zarówno na sklepach własnych, jak i punktach franczyzowych. Produkty firmy można kupić w również za pośrednictwem sklepu internetowego.