CH Carrefour w Olsztynie
CH Carrefour w Olsztynie

Centrum handlowe Carrefour w Olsztynie przechodzi gruntowną modernizację. Pierwsze zmiany związane z remodelingiem znajdujących się w nim sklepów są już widoczne. Na klientów czekają dwa odnowione koncepty handlowe – salon Paryżanka Boutique oraz apteka należąca do sieci Apteki – Centrum.

Celem prowadzonej przez Carrefour Polska modernizacji jest nie tylko podwyższenie wartości samego obiektu, ale również zapewnienie mieszkańcom Olsztyna ciekawej oferty handlowej. Centrum handlowe Carrefour położone jest w centrum osiedla Jaroty. Jego przewaga konkurencyjna opiera się na obecnym w nim hipermarkecie Carrefour. Sklep także zostanie poddany remodelingowi, a jego oferta handlowa zostanie jeszcze bardziej urozmaicona i dopasowana do lokalnych oczekiwań klientów.

Modernizacja obiektu w Olsztynie to tylko jedna z inwestycji prowadzonych przez Carrefour Polska. Obecnie firma finalizuję budowę nowoczesnego retail parku w Sochaczewie, a także prowadzi pierwsze prace związane z przebudową CH Morena w Gdańsku.

Carrefour Polska to multiformatowa sieć handlowa, pod której szyldem funkcjonuje ponad 650 sklepów w takich formatach jak: hipermarkety, supermarkety oraz sklepy osiedlowe. Spółka jest również właścicielem i zarządcą sieci centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 220 000 GLA.

Grupa Carrefour obecna w 34 krajach jest drugim największym detalistą na świecie oraz liderem wielkiej dystrybucji w Europie. W ponad 10.100 sklepach zatrudnia 365 000 pracowników. W 2013 obroty Grupy wyniosły 100,2 mld euro.

Carrefour Polska po raz kolejny będzie wystawcą podczas wrześniowej edycji Shopping Center Forum. Firma na SCF 2014 zaprezentuje portfolio swoich obiektów na stoisku 4.11.