Gemini Park Tarnów
Gemini Park Tarnów

Oferta usługowa tarnowskiego Gemini Park już niebawem powiększy się o oddział PKO Banku Polskiego. Siła banku oparta jest na trzech filarach: segmencie detalicznym, korporacyjnym i inwestycyjnym. PKO Bank Polski nie tylko dostarcza odpowiednie produkty i usługi, ale też aktywnie wspiera klientów w podejmowaniu finansowych i biznesowych decyzji. Nowa placówka zajmie blisko 140 mkw., gdzie oferowane będą pożyczki gotówkowe, lokaty terminowe, czy konta osobiste.

– Nowy oddział PKO Banku Polskiego stanowić będzie doskonałe uzupełnienie oferty Gemini Park Tarnów o szeroki zakres usług bankowych. Mieszkańcy Tarnowa i okolic chętnie odwiedzają to centrum handlowe, a dzięki nowej placówce, wyposażonej w nowoczesny bankomat z funkcją wpłatomatu, będą mogli skorzystać z naszej oferty przez 7 dni w tygodniu. Jestem przekonany, że wysoka jakość oferowanych przez nas usług w połączeniu z dużą popularnością obiektu i jego doskonałą lokalizacją sprawią, że nasza nowa placówka zyska wielu zadowolonych klientów – mówi Maciej Wyszoczarski, Dyrektor Departamentu Sieci.

W Gemini Park Tarnów na powierzchni 42,5 tys. mkw. GLA znajduje się blisko 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Salon PKO Banku Polskiego stanowić będzie uzupełnienie bogatej oferty usługowej Gemini Park Tarnów – obiektu, który na stałe wpisał się w świadomość lokalnych konsumentów. Oprócz robienia zakupów, klienci odwiedzający centrum mogą skorzystać także z usług świadczonych m.in. przez salon fryzjerski Claudio Contini, biuro podróży My Travel, Atelkom-akcesoria GSM, Play, Plus, Orange, T-Mobile, Fotojoker, Cyfrowy Polsat, kantor wymiany walut Liberty, myjnię samochodową Auto SPA Tarnów, Pracownię Krawiecką, Pasmanterię, Perfekt Serwis, pralnię ekologiczną Pers, i wiele innych.

Ugruntowana pozycja Gemini Park Tarnów na rynku lokalnym sprzyja dużej popularności obiektu wśród najemców. Tylko w ostatnim czasie oferta centrum powiększyła się o firmę obuwniczą Kornecki, brandy modowe m.in. Monnari, Greenpoint, Lavard, Routeman. W obiekcie na dłużej zdecydowała się pozostać także marka odzieżowa Medicine. W najbliższym czasie planowane jest podpisanie kolejnych umów najmu i otwarcia nowych salonów.

Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum.

Obiekt zostanie zaprezentowany podczas Shopping Center Forum 2014 Fall Edition przy stoisku 4.6. Więcej informacji o Forum TUTAJ.