CH Atrium Felicity

CH Atrium Felicity

Do grona najemców Atrium Felicity dołączyła wyspa handlowa Inglot i stoisko Lula Cafe. W centrum otwarto również sklep z wyposażeniem domu English Home.

Inglot to polska firma produkująca kosmetyki kolorowe. Wyspa nowego najemcy zlokalizowana jest w okolicy sklepu United Colours of Benetton. Lula Cafe wzbogaci ofertę Atrium Felicity w branży gastronomicznej. Stoisko zlokalizowane tuż obok sklepu Swiss oferuje kawę.

W ostatnich dniach w CH Atrium Felicity nastąpiło otwarcie sklepu English Home, który uzupełnił ofertę centrum w kategorii wyposażenie domu i mieszkania. W jego ofercie znajduje się bogaty wybór m.in. mebli, artykułów dekoracyjnych, pościelowych i akcesoriów do aranżacji wnętrz. Najemca zajął ponad 166 mkw. powierzchni centrum tuż obok Home&You.

W ostatnim czasie oferta Atrium Felicity wzbogaciła się o salon PrimaModa, Sizeer oraz stoisko z galanterią skórzaną Strefa Galanterii.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów do strefy foodcourt zakupione zostały krzesełka do karmienia dzieci, a pokoje dla rodziców wyposażono w wygodne fotele.

Atrium Felicity jest centrum regionalnym znajdującym się w Lublinie. Powierzchnia najmu wynosi 75 tys. mkw. Centrum jest zlokalizowane przy jednej z głównych arterii Lublina: al. Witosa 32. W Atrium Felicity swoje salony otworzyły popularne marki modowe: H&M, grupa Inditex (Zara, Bershka, Stradivarius, Pull & Bear, Massimo Dutti), C&A, wszystkie marki z grupy LPP (Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp, House, Home&You) oraz salony Tommy Hilfiger i New Yorker i wielu innych.

Obiekt należy do Atrium European Real Estate Limited I zostanie zaprezentowany podczas Shopping Center Forum 2014 przy stoisku 6.2