Teletorium w Sky Tower (Wrocław)
Teletorium w Sky Tower (Wrocław)

– W tym roku otworzyliśmy już 23 stoiska Teletorium w centrach handlowych i mamy kolejne w przygotowaniu. Docelowo sieć powiększy się o kolejne 30 punktów do końca roku – mówi w rozmowie z portalem Retailnet.pl Piotr Andrzejewski, dyrektor zarządzający Teletorium sp. z o.o. Firma nowych lokalizacji będzie szukała na Shopping Center Forum 2014.

Spółka Teletorium jest właścicielem ogólnopolskiej sieci stoisk sprzedażowo-usługowych, w których oferuje telefony komórkowe oraz akcesoria GSM. Obecnie w ramach sieci funkcjonuje ponad 150 punktów w centrach handlowych i 20 lokali partnerskich przy ulicach.

– Ostatnio ruszyły nasze punkty m.in. w Galerii Bałtyckiej, Złotych Tarasach, Millenium Hall w Rzeszowie, Galerii Jastrzębie, a także w CH Atrium Felicity. 95 proc. lokalizacji Teletorium to tzw. wyspy handlowe, które mają od 6 mkw. do 12 mkw.

Przedstawiciele spółki Teletorium Sp. z o.o. wezmą udział w jesiennej edycji Shopping Center Forum 2014. – Jestem regularnym uczestnikiem SCF. Udział w targach pozwala zapoznać się z kondycją obiektów handlowych, utrwalić relacje biznesowe z zarządcami, a także uzyskać informacje na temat planów krótko i długoterminowych inwestorów i zarządców centrów handlowych – dodał Piotr Andrzejewski.

Firma Teletorium działa na rynku od 2004 roku, od 2009 w formie sieci franczyzowej. Należymy do grupy kapitałowej jednego z największych dystrybutorów akcesoriów GSM – spółki akcyjnej TelForceOne, notowanej na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych

Teletorium w Złotych Tarasach (Warszawa)
Teletorium w Złotych Tarasach (Warszawa)

Stoiska handlowe sieci Teletorium znajdują się w największych centrach handlowych w całej Polsce. Na niewielkiej powierzchni sprzedażowej oferują telefony, ale również baterie, ładowarki sieciowe i samochodowe, zestawy słuchawkowe, kable usb, pokrowce i obudowy, przenośne pamięci, kabury, oryginalną biżuterię do telefonów komórkowych oraz inne akcesoria. Stoiska sieci znajdują się przede wszystkim w centrach handlowych m.in.: Galerii Dominikańskiej, Koronie, Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu; Galerii Kazimierz, Zakopiance w Krakowie; Silesii w Katowicach, Sadybie, Promenadzie, Wola Park w Warszawie oraz w centrach M1 w całym kraju.