Galeria Brama Mazur
Galeria Brama Mazur

W środę, 13 sierpnia br. o godz. 9 pierwszych klientów przywita centrum handlowo-rozrywkowe w Ełku – Brama Mazur.

Brama Mazur to pierwszy oraz największy w Ełku i regionie tego typu kompleks rekreacyjno-handlowy. W jego skład wchodzą dwa niezależne budynki – galeria handlowa oraz kino sieci Planet Cinema. Przed centrum znajduje się także plac rekreacyjny o powierzchni 6000 mkw., w którym będzie fontanna, scena letnia oraz miejsce do wypoczynku. Wielkie otwarcie Bramy Mazur potrwa pięć dni – od 13 do 17 sierpnia.

– Odliczamy już czas do wielkiego otwarcia, na które czeka cały Ełk. Jestem przekonany, że nasza galeria na stałe wpisze się w krajobraz miasta i będzie chętnie odwiedzana nie tylko przez mieszkańców, ale także turystów – mówi Paul Kusmierz, prezes Master Management Group. – Tym bardziej, że otwarcie to dopiero wspaniały początek obecności Bramy Mazur w kulturalnym i rozrywkowym życiu Ełku.

Już dwa tygodnie po otwarciu galerii, mieszkańcy Ełku po raz pierwszy obejrzą najnowsze premiery światowego kina w Planet Cinema. W 4 nowoczesnych salach kinowych, z których dwie przystosowane są do odbioru efektów 3D, będzie można zobaczyć nowości filmowe.

– Planet Cinema wystartuje razem z największymi premierami tej jesieni. Nasze kino to nie tylko nowoczesny, komfortowy obiekt z 4 salami i najwyższą jakością obrazu i dźwięku, to przede wszystkim najważniejsze polskie i świtowe hity filmowe, które wyświetlane są zaraz po ich premierze w naszym kraju – mówi Klaudia Światkowska z Planet Cinema.

Do dyspozycji klientów Bramy Mazur będzie około 65 lokali. Wśród nich znajdą się butiki polskich i zagranicznych marek: H&M, Reserved, Mohito, Cropp, House, Sinsay, Carry, Top Secret, Orsay, Greenpoint, Glambox, Briju, Esotiq, Diverse, Kubenz, Giacomo Conti, Smyk, Deichmann, CCC, Wojas, 4F, Martes Sport, Home&You, Ziaja oraz supermarket MarcPol, RTV Euro AGD, drogeria Hebe, Jysk, Sferis, Empik, Wella Design, Inmedio, a także muliplex Planet Cinema. W food courcie Bramy Mazur pojawią się m.in. restauracje: Pizzeria Stopiątka, Habanero, Hammurabi oraz kawiarnie Carte D’or i Wymarzone Lody.

W Bramie Mazur powierzchnia całkowita wynosi 43 tys. mkw. Zmotoryzowani klienci centrum handlowego mają do swojej dyspozycji również ok. 500 miejsc parkingowych. Inwestorem i zarządcą Bramy Mazur jest Master Management Group sp. z o.o.