DH Renoma

DH Renoma

Do najemców wrocławskiego DH Renoma dołączyło pięć nowych marek. Wśród nich znalazły się wysokiej klasy brandy Hexeline, Marc Cain, Desiderio, Rage Age oraz sklep z obuwiem i odzieżą sportową WorldBox.

Łączna powierzchnia wynajętych lokali wyniesie blisko 500 mkw. Salony zostaną otwarte jeszcze w tym roku i będą jedynymi sklepami tych firm we Wrocławiu.

– To efekt konsekwentnie realizowanej strategii, która ma uczynić z Renomy miejsce kojarzące się przede wszystkim z wyjątkowością i wysoką klasą. Dzięki obecności tych marek oferta modowa Renomy jeszcze bardziej wyróżni się na handlowej mapie Wrocławia – mówi Barbara Wójcik, dyrektor Domu Handlowego Renoma.

Dwa butiki z modą damską powstaną na parterze galerii. Salon Hexeline zaoferuje ubrania i dodatki dla Pań. Ta ekskluzywna polska marka z odzieżą i akcesoriami powstała w 1981 roku. Marc Cain to włoska marka założona w 1973 roku. W salonie miłośniczki mody znajdą wysokiej jakości ubrania i dodatki na każdą okazję.

Renoma sukcesywnie poszerza także ofertę skierowaną do panów. Na parterze zlokalizowany będzie więc salon Rage Age by Czapul. Desiderio to multibrandowy butik oferujący eleganckie włoskie obuwie. W salonie zlokalizowanym na parterze centrum będzie można kupić buty m.in. tak renomowanych firm jak Baldinini, Ballin czy Casadei.

Na pierwszym piętrze centrum pojawi się salon WorldBox z odzieżą i obuwiem sportowym. Klienci znajdą tam produkty marek Nike, Adidas czy Reebok. W ofercie będą kolekcje dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci.

Renoma stale poszerza swoją ofertę. Tylko w tym roku otwarto tam 12 nowych lokali, w tym salony tak prestiżowych marek jak Tous, Marella czy Piazza Di Moda.

W portfolio grupy Griffin znajduje się obecnie m.in. Hala Koszyki w Warszawie, Dom Handlowy Renoma we Wrocławiu, Supersam w Katowicach oraz inne obiekty biurowe i handlowe, a także działki inwestycyjne.

Swoje projekty Griffin Group zaprezentuje przy stosiku 5.61 podczas Shopping Center Forum 2014.