Centrum Zakupów Czerwionka-Leszczyny
Centrum Zakupów Czerwionka-Leszczyny

Centrum Zakupów Czerwionka-Leszczyny zapełnia się znanymi markami. Wśród najemców centrum, obok Pepco i Apteki Duos, znajdą się drogeria Rossmann oraz sklep z elektroniką Media Expert. Otwarcie centrum planowane jest na grudzień tego roku.

Sklep sieci Pepco zajmie 325 mkw. Marka oferuje produkty różnych branż, w tym m.in. odzież, dodatki i akcesoria, artykuły papiernicze, gry i zabawki, artykuły dekoracyjne i wyposażenia wnętrz. Z kolei Apteka Duos zajmie 150 mkw. Sieć powstała w 2001 roku i działa na Śląsku.

Drogeria Rossmann, oferująca szeroki asortyment produktów znanych firm zagranicznych, polskich oraz produkty pod własną marką, otworzy swój salon na ponad 330 mkw. Ponad 560 mkw. zajmie Media Expert. To sieć elektromarketów, która oferuje sprzęt RTV i AGD, multimedia, laptopy, sprzęt fotograficzny, czy smartfony.

Centrum Czerwionka Leszczyny o powierzchni 1970 mkw. zostanie otwarte w grudniu tego roku. Druga część centrum o powierzchni 770 mkw. będzie uruchomiona w roku przyszłym.

– Oferta Centrum Zakupów Czerwionka Leszczyny jest wynikiem naszego badania lokalnego rynku i zapotrzebowania klientów. Duży nacisk kładziemy na modę rodzinną oraz akcesoria codziennego użytku, produkty typu zdrowie i uroda oraz elektronikę. Drugi etap, nad którym obecnie pracujemy, dodatkowo wzmocni ten profil centrum, nie tylko o marki ogólnopolskie ale, mam nadzieję, również lokalne – mówi Katarzyna Rzetecka, dyrektor pionu inwestycji komercyjnych w Grupie Napollo, która jest inwestorem centrum.

Centrum Zakupów Czerwionka-Leszczyny powstaje w południowo-zachodniej części województwa śląskiego, w Czerwionce-Leszczynach – mieście położonym ok. 40 km od Katowic, w bezpośrednim sąsiedztwie Rybnika. Lokalizacja obiektu to centrum miasta, ul. Furgoła, obok supermarketu Tesco.

Inwestorem Centrum Zakupów jest Grupa Napollo. Grupa jest inwestorem i deweloperem obiektów handlowych i mieszkaniowych na terenie całego kraju. Jest właścicielem centrum handlowego Galeria Renova w Warszawie, w którym działają m.in. Cosmedica, Rossmann, Empik, C&A, CCC i RTV Euro AGD, Jatomi Pure Fitness, Egurrola Dance Studio. Firma realizuje w całym kraju format Centrum Zakupów. Są to obiekty handlowe typu convenience centre, których celem jest dostarczanie klientom usług i produktów codziennego użytku w blisko ich domu.

Właścicielem Galerii jest Grupa Napollo. Przedstawiciele spółki Napollo będą uczestnikami Shopping Center Forum 2014. Swoje projekty zaprezentują przy stoisku 1.6.