Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja
Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja

Z okazji 591. urodzin Łodzi inwestor nowo budowanego Centrum Handlowo-Rozrywkowego Sukcesja zaprosił łodzian do odwiedzenia placu budowy.

W weekend 26-27 lipca z okazji Dni Łodzi budowaną Sukcesję odwiedzili mieszkańcy miasta. Zostali oni obdarowani kaskami ochronnymi i odblaskowymi kamizelkami. Po budowanym obiekcie gości oprowadzali pracownicy generalnego wykonawcy, którzy odpowiadali na wiele pytań zwiedzających.

– Zwiedzający zadawali wiele precyzyjnych pytań. Naszym gościom pokazaliśmy dwa poziomy budynku: ten przeznaczony na galerię handlową i kolejny, na którym znajduje się parking – mówi Anna Granat, z-ca kierownika kontraktu w firmie Mirbud SA. Największym zainteresowaniem gości cieszyła się pierwsza w Polsce bezkolizyjna, spiralna rampa umożliwiająca bezpieczny i komfortowy wjazd na dwukondygnacyjny parking.

– Możliwość zwiedzenia budowanej Sukcesji spotkała się z dużym zainteresowaniem łodzian. W ciągu dwóch dni odwiedziło nas kilkaset osób. Świadczy to o tym, jak ważną inwestycją dla miasta jest nasze Centrum, w którym pracę znajdzie blisko 2000 osób – mówi Krzysztof Apostolidis, prezes Fabryki Biznesu, spółki realizującej inwestycję.

Sukcesja

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja będzie w pełni ekologicznym i energooszczędnym obiektem, pierwszym tego typu w regionie z międzynarodowym certyfikatem zrównoważonego rozwoju BREEAM. Na ponad 128 tys. mkw. powierzchni użytkowej i około 46 tys. mkw. powierzchni najmu znajdą się: galeria handlowa, strefa rozrywkowo-rekreacyjna (m.in. z 9-salowym multipleksem, kręgielnią i klubem fitness) oraz dwupoziomowy parking na ponad 1000 miejsc.

Otwarcie Sukcesji planowane jest w 2015 roku. Dodatkowe informacje na www.sukcesja.eu.

Projekt CHR Sukcesja będzie zaprezentowany podczas wrześniowej edycji Shopping Center Forum 2014 (stoisko nr 5.4).