Atrium Felicity

Atrium Felicity

Oferta Atrium Felicity w kategorii sport i rekreacja już wkrótce wzbogaci się o centrum fitness. Jesienią bieżącego roku do grona najemców dołączy bowiem sieć Fabryka Formy.

Klienci będą mogli korzystać z przestronnego centrum fitness o powierzchni ponad 1500 mkw., które zlokalizowane będzie na pierwszym piętrze Atrium Felicity. Poza treningami z trenerami personalnymi Fabryki Formy, zajęciami grupowymi, klubowicze skorzystają również z treningów funkcjonalnych, Zumby czy jogi.

– Zależy nam na tym, by oferować naszym klientom nie tylko najwyższą jakość usług, ale również zarażać ideą zdrowego stylu życia i przekonywać, że bycie fit po prostu się opłaca i nadaje życiu nową jakość – mówi Alicja Liczba, dyrektor marketingu i PR Centrum Fitness Fabryka Formy.

Powierzchnia najmu Atrium Felicity wynosi 75 tys. mkw. Centrum jest zlokalizowane przy jednej z głównych arterii Lublina: al. Witosa 32. W Atrium Felicity swoje salony otworzyły popularne marki modowe m.in.: H&M, grupa Inditex (Zara, Bershka, Stradivarius, Pull & Bear, Massimo Dutti), C&A, wszystkie marki z grupy LPP (Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp, House, Home&You) oraz salony Tommy Hilfiger i New Yorker i wielu innych. Klienci mają do dyspozycji 3100 miejsc postojowych na funkcjonalnych parkingach naziemnych i podziemnych.

W Polsce Atrium posiada 23 działające obiekty handlowe. W skład portfela firmy wchodzą m.in. centra handlowe Atrium Reduta, Atrium Promenada, Atrium Targówek w Warszawie, Galeria Dominikańska we Wrocławiu, Atrium Mosty w Płocku, Atrium Biała w Białymstoku, Atrium Copernicus w Toruniu, Atrium Koszalin w Koszalinie, Atrium Molo w Szczecinie, Atrium Kasztanowa w Pile, Atrium Plejada w Bytomiu, a teraz również Atrium Felicity w Lublinie. Łącznie spółka posiada w Polsce ok. 498 tys. mkw. powierzchni handlowej. Obecnie Atrium prowadzi rozbudowę Atrium Copernicus w Toruniu.

Obiekt należy do Atrium European Real Estate Limited I zostanie zaprezentowany podczas Shopping Center Forum 2014 przy stoisku 6.2.