marcredo Center Kutno
marcredo Center Kutno

W marcredo Center w Kutnie odbyło się otwarcie sklepów Empik i Smyk oraz butiku z modą damską Olika. Oferta Empiku obejmuje m.in. książki, prasę, muzykę, filmy, gry i programy multimedialne. Natomiast Smyk specjalizuje się w artykułach przeznaczonych dla dzieci. Obie marki należą do Grupy Empik Media & Fashion.

Salon Smyk o powierzchni 500 mkw. w galerii marcredo Center Kutno jest pierwszym sklepem tej sieci w Kutnie. Nowy salon sieci Empik o powierzchni handlowej 280 mkw., zlokalizowany w galerii marcredo Center, to także pierwszy Empik w Kutnie. Sklep Olika zajął powierzchnię 75 mkw.

Na przełomie sierpnia i września swój sklep otworzy jeszcze Reporter Young.

marcredo Center Kutno zlokalizowane przy ul. Kościuszki 73 to pierwsze w Kutnie nowoczesne centrum handlowe. Wśród najemców znajdują się już takie marki, jak: H&M, Mohito, Reserved, House, Cropp Town, Sinsay, Diverse, KiK, Cross Jeans, Rossmann, Jysk, Mediaexpert, MarcPol, Martes Sport, Briju, Cliff Sport i CCC oraz restauracja Funky Jane.

Właścicielem i inwestorem marcredo Center Kutno jest firma elbfonds Development, deweloper nieruchomości handlowych, specjalizujący się w obiektach zlokalizowanych w miastach średniej wielkości.

Po raz kolejny elbfonds Development będzie wystawcą Shopping Center Forum 2014. Podczas jesiennej edycji Forum spółka zaprezentuje obiekty handlowe marcredo Center na stoisku 5.5. Więcej szczegółów na temat SCF 2014 Fall Edition znajduje się TUTAJ.