Gemini Park Bielsko-Biała
Gemini Park Bielsko-Biała

Oferta handlowa Gemini Park Bielsko-Biała, centrum handlowo-rozrywkowego należącego do Gemini Holding, poszerzyła się o markę Empik, znaną w całej Polsce sieć dystrybuującą m.in. książki, prasę, muzykę, filmy, gry i programy multimedialne, należącą do grupy EM&F. 6 sierpnia, do dyspozycji pierwszych klientów oddany został salon o powierzchni ponad 340 mkw.

– Empik jest drugim brandem grupy EM&F, który otworzył salon w naszym obiekcie. Od kilku miesięcy z sukcesem działa u nas sklep marki Smyk, oferującej produkty dziecięce. Zaufanie, jakie pokłada w nas ta firma, otwierając w bielskim Gemini kolejny lokal, świadczy o wysokiej jakości i nowoczesności oferowanej przez nas powierzchni handlowej – mówi Krzysztof Brączek, Dyrektor Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park Bielsko-Biała. – Dodatkowo, w lipcu b.r. obiekt odnotował rekordową odwiedzalność na poziomie ponad 400 tys. osób w ciągu jednego miesiąca. Dostrzegają to kolejne sieci, które chcą u nas prowadzić swoją działalność. Nieustannie ulepszamy naszą ofertę, tak, by była maksymalnie dopasowana do potrzeb lokalnej społeczności. Już niebawem zadebiutuje u nas druga marka z portfolio Martes Sport oraz otwarty zostanie największy na Podbeskidziu klub fitness sieci Be Fit – dodał Krzysztof Brączek.

W Gemini Park Bielsko-Biała niedawno zakończyła się rozbudowa. Dzięki niej, powierzchnia obiektu to teraz ponad 40 tys. mkw. GLA, na której znajduje się 120 sklepów z branży modowej, usługowej oraz rozrywkowej. Zgodnie z przyjętą strategią, po rozbudowie bielskie Gemini jako jedyne centrum handlowe w regionie dysponuje pełną, kompleksową ofertą skierowaną do całych rodzin. Tylko niedawno tenant-mix obiektu wzbogacił się o m.in. salon pielęgnacji paznokci Beauty Concept by OPI oraz tak znane marki jak Reserved, Monnari, Pepco, Bank Millennium oraz Home&You. Większość najemców centrum to znane brandy o zasięgu europejskimi krajowym, ale wśród nich są także regionalni przedsiębiorcy, którzy wyróżniają obiekt na tle konkurencji.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park Bielsko-Biała znajduje się w południowej części miasta, pomiędzy trzema najważniejszymi arteriami: Partyzantów, Żywiecką i Bora Komorowskiego. Swoim zasięgiem obejmuje nie tylko całe Podbeskidzie, ale i tereny przygraniczne Czech i Słowacji.

Za wynajem Gemini Park Bielsko-Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum.

Obiekt zostanie zaprezentowany podczas Shopping Center Forum 2014 Fall Edition przy stoisku 4.6. Więcej informacji o Forum TUTAJ.