lefties sprzedaż online

Inditex to firma znana przede wszystkim z marek takich jak Zara czy Stradivarius. Hiszpański koncern jest też w posiadaniu mniej prestiżowej marki, Lefties, obecnej jedynie na półwyspie Iberyjskim i w Rosji. 22 sierpnia 2014 Lefties rozpoczyna działalność w sieci.

Sklep internetowy będzie dostępny tylko w językach hiszpańskim, portugalskim i rosyjskim. Już teraz marka posiada strony w tych językach, lecz żadna z nich nie umożliwia handlu w sieci – możliwe jest tylko przeglądanie katalogów i ogólnej oferty.

[fve]https://www.youtube.com/watch?v=qlZX83U6p_Y&list=UUVh_7cAB5p4w3qtvEsWgtBA[/fve]

Firma Lefties początkowo działa jako sieciowy outlet firmy Zara. Teraz to niezależna marka, która konkuruje z takimi sieciówkami jak H&M czy Primark. W Hiszpanii i Portugalii działa ponad 100 sklepów marki Lefties, trzy kolejne zostały otwarte w Rosji. Oferują one własne kolekcje dla mężczyzn, kobiet i dzieci.

lefties sprzedaż online
Strona internetowa sieci Lefties

Wejście w sprzedaż online to jeden z wielu elementów rozwoju marki. Jak podaje serwis Fashion United wkrótce zmieni się logo Lefties, a sklepy stacjonarne zostaną gruntownie przebudowane. Prawdopodobnie są to przygotowania do ekspansji sieci w kolejnych krajach świata.

[fve]https://www.youtube.com/watch?v=faMhsuIGOtA[/fve]

Inditex to jeden z  największych na świecie koncernów odzieżowych. W jego skład wchodzą takie marki jak Zara, Stradivarius, Massimo Dutti czy Pull & Bear. Na całym świecie Inditex prowadzi 6 tysięcy sklepów stacjonarnych. Kilka dni temu spółka zapowiedziała uruchomienie internetowych sklepów Zara w Meksyku i Korei południowej.  Teraz Zara prowadzi sklepy online w 27 krajach na świecie, głównie w Europie i Azji.