Forum link

Uczestnicy wrześniowych targów Shopping Center Forum 2014 mogą już korzystać z systemu Forum Link, który służy do umawiana spotkań podczas Forum. Przed ubiegłoroczną edycją targów za pośrednictwem Forum Link wysłano ponad 10 tys. wiadomości.

Możliwość korzystania z systemu jest dostępna tylko dla zarejestrowanych uczestników Forum.

– Doświadczania lat ubiegłych pozwalają na sugestię, aby z rejestracją nie czekać do ostatniej chwili. Zwłoka może oznaczać, że potencjalnemu rozmówcy trudniej będzie znaleźć wolny termin i w efekcie korzyści z udziału w Forum mogą być mniejsze od oczekiwanych. Powiem więcej: efektywne korzystanie z systemu Forum Link jest warunkiem sine qua non dobrego wykorzystania możliwości jakie daje udział w naszych targach – mówi Radosław Rybiński, dyrektor SCF 2014.

Lista zarejestrowanych uczestników obejmuje już ponad 500 osób. Wśród nich około jedną trzecią stanowią przedstawiciele sieci handlowych oraz inni najemcy centrów handlowych. Docelowo w Forum weźmie udział około 1500 osób.

– W tegorocznym Forum udział bierze rekordowa liczba wystawców. Obecni są praktycznie wszyscy kluczowi deweloperzy i inwestorzy. Co ważne, wśród wystawców jest aż 13 firm, które w tym roku debiutują na naszym Forum. To wszystko pozwala sądzić, że pobity będzie również rekord frekwencji. Tym bardziej istotne będzie więc korzystanie z systemu Forum Link – dodaje Rybiński.

Shopping Center Forum to największe w regionie Europy Środkowej spotkanie inwestorów, deweloperów, zarządców oraz najemców centrów handlowych oraz przedstawicieli firm, które świadczą usługi dla rynku retail.

Więcej informacji na temat udziału w Forum znaleźć można TUTAJ.