Atrium Plejada
Atrium Plejada

19 sierpnia 2014 roku w bytomskim centrum handlowym Atrium Plejada rusza sklep kosmetyczny Hebe.

W ostatnim czasie do grona najemców centrum dołączyły także salon z modą męska Men’s Casual oraz bezpłatna sala zabaw dla dzieci.

Nowy sklep zajmie blisko 280 mkw. powierzchni centrum. Hebe to sklep kosmetyczny oferujący wyselekcjonowany asortyment, a także produkty dostępne na wyłączność.

– Oczekiwania i potrzeby klientów centrum ewoluują, pojawiają się nowe trendy oraz zapotrzebowanie na dodatkowe usługi. Dlatego też robimy wszystko, aby dostosowywać ofertę Atrium Plejada do potrzeb naszych klientów i parterów biznesowych – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Marta Hamarowicz, Head of Leasing Department, Atrium Poland Real Estate.

W Atrium Plejada na powierzchni ponad 15 tys. mkw. GLA znajduje się ponad 60 sklepów i punktów usługowych, w tym m.in. takie marki, jak: Big Star, Carry, Camaieu, CCC, Cropp, Deichmann, Diverse, Empik, RTV Euro AGD, H&M, House, Intersport, Jysk, Grycan, Orsay, Promod, Reserved, Rossmann, Sephora, Mohito, Takko, Tchibo, Venezia, Vero Moda, Wojas. Centrum posiada hipermarket spożywczy Carrefour oraz market budowlany Castorama. Na parkingu centrum, który może pomieścić ponad 1,4 tys. aut znajduje się parking strzeżony, stacja benzynowa Carrefour oraz myjnia samochodowa IMO.

Atrium Plejada położona jest przy al. Jana Nowaka Jeziorańskiego (przy drodze krajowej nr 88), 15 minut jazdy samochodem od centrum miasta. Obiekt należy do Atrium European Real Estate Limited i zostanie zaprezentowany podczas Shopping Center Forum 2014 przy stoisku 6.2.

Atrium według stanu na dzień 12 marca 2014 roku była właścicielem 153 obiektów handlowych o wartości rynkowej 2,40 mld euro, zlokalizowanych w siedmiu krajach (głównie w Polsce, Republice Czeskiej, na Słowacji i w Rosji, a ponadto na Węgrzech, w Rumunii i na Łotwie). W 2013 roku spółka Atrium osiągnęła dochód brutto z najmu w wysokości 203,5 mln euro.

W Polsce Atrium posiada 23 działające obiekty handlowe.