ruch

Klienci robiący zakupy w sklepie remontowo-budowlanym bricoman.pl mogą wybrać usługę Paczka w RUCHu dla wybranych produktów. Do końca września za odbiór zakupów w kiosku klienci zapłacą tylko 1 zł.

Remont z kiosku

Wśród wybranych produktów znajdują się produkty elektryczne, elektronarzędzia, narzędzia ręczne, artykuły metalowe, farby i inne akcesoria potrzebne do przeprowadzenia remontu. Wśród nich są tez produkty produkty Eco pozwalające np. oszczędzać wodę, zmniejszyć rachunki za prąd czy efektywne zarządzać ciepłem w domu. Ten sposób zakupu to dobra wiadomość dla wszystkich internautów, którzy chcą odbierać produkty potrzebne do remontu w dowolnie wybranym punkcie bez konieczności odwiedzania specjalistycznego sklepu. W ramach usługi klienci mogą w kioskach dokonywać również zwrotów zakupionych produktów.

„Usługa Paczka w RUCHu jest realizowana w 2500 kioskach i salonikach naszej sieci sprzedaży, która pokrywa cały obszar Polski od największych miast po najmniejsze miejscowości. Dzięki temu klienci Bricomana będą mogli odbierać zamówione produkty bez konieczności szukania specjalistycznych sklepów, których w mniejszych miastach jest niewiele lub znajdują się daleko od miejsca, w którym jest remont” – Dariusz Stolarczyk, Wiceprezes RUCH S.A.

bricoman strategia online
Produkty dostępne w opcji paczka w RUCHu za 1 PLN

Ulepszona logistyka

Bricoman rozbudowuje również sieć swoich sklepów stacjonarnych, czyli punktów, w których na bieżąco obsługiwane są zamówienia internetowe. Obecnie punkty handlowe sieci Bricoman są zlokalizowane w Warszawie, Białej Podlaskiej, Poznaniu, Łodzi i Jaworznie.

„Dla wygody naszych klientów poszerzyliśmy sposób odbierania zakupów zrobionych w naszym sklepie o usługę Paczka w RUCHu. Równocześnie zapewniamy naszym klientom wsparcie posprzedażowe. W istniejących sklepach Bricomana mamy kompetentnych pracowników dedykowanych obsłudze sprzedaży internetowej, którzy jednocześnie udzielą klientom wszelkich informacji dotyczących produktów i sposobu ich montażu czy użytkowania” – Tomasz Paszylka Dyrektor E-Commerce Bricoman Polska Sp. z o.o.

Bricoman to sieć francuskich dyskontów budowlanych, należąca do Grupy Adeo obecna w Polsce już od 2007 roku. Nazwa sieci nawiązuje do idei zrób to sam (fr. bricolage). Sieć sklepów skierowana jest dla wszystkich osób, które budują, remontują i wykańczają swoje domy i mieszkania.