Galeria Korona Kielce
Galeria Korona Kielce

Grycan – Lody od Pokoleń od września bieżącego roku będą dostępne w Galerii Korona w Kielcach. Firma, która jest obecna na polskim rynku od 2004 roku posiada ponad 120 lodziarni na terenie całego kraju. W kieleckiej galerii zajmie lokal o powierzchni 70 mkw. na poziomie -1.

Właścicielem marki Grycan jest spółka Lodziarnie Firmowe sp. z o.o.. Lodziarnia Grycan uzupełni listę restauracji i kawiarni w Galerii Korona, na której znajdują się m.in.: So!Coffee, Sphinx, Subway, Lovit, Hanaya Sushi, KFC, Carte d’Or Cafe, Olimp oraz Companeros – Ale Meksyk!

W czasie swojej działalności firma Grycan rozwinęła największą i najbardziej rozpoznawalną sieć lodziarni firmowych w Polsce. Ich lokale znajdują się zarówno w centrach handlowych, jak i w najbardziej reprezentacyjnych punktach ulicznych dużych miast. Oferta marki poza lodami i sorbetami obejmuje kawy, ciasta, soki owocowe i koktajle.

Jak już informowaliśmy, sieć Grycan otworzyła w ostatnich miesiącach kilka nowych lokali m.in. w centrach handlowych w Siedlcach, w Kaliszu, w Lublinie, w Warszawie, a także na dworcu PKP w Krakowie.

Tylko w ubiegłym roku firma Grycan otworzyła kilkanaście nowych lodziarni na terenie całej Polski. Firma otwiera zarówno lokale, jak i prowadzi wyspy sprzedażowe w centrach handlowych. Wiele z lokali zostało także w ostatnim czasie powiększonych.