Restauracja Olimp
Restauracja Olimp

Grupa Gastromall podpisała umowę na wynajem lokalu pod kolejną restaurację Olimp, tym razem w centrum handlowym Brama Mazur w Ełku. Otwarcie nowej restauracji nastąpi w najbliższych tygodniach, obecnie w lokalu trwają intensywne prace wykończeniowe. Olimp w Ełku będzie dwunastą restauracją franczyzową pod tą marką.

– W tym roku otwartych zostało już 7 restauracji pod marką Olimp (CH Janki pod Warszawą, Wola Park w Warszawie, Atrium Lublin, Amber Kalisz, Ferio Konin, Olimp Orange Office, Olimp Alma Tower). Aktualnie marka Olimp jest jednym z największych i najszybciej rozwijających się sieci z jedzeniem na wagę w Polsce. W ciągu ostatnich 2 lat Grupa Gastromall czterokrotnie zwiększyła ilość lokali – wszystkie działają z sukcesem. Obecnie sieć Olimp to 13 lokali własnych i 11 franczyzowych. W planach spółki jest uruchomienie jeszcze w tym roku kolejnych dwóch restauracji w Krakowie – poinformowała redakcję Retailnet Izabela Domaradzka, koordynator projektów z Grupy Gastromall.

Grupa Gastromall nieustająco poszukuje franczyzobiorców na terenie całej Polski . Kolejne umowy z zarządcami centrów handlowych i biurowych są w ostatnich fazach negocjacji. Z uwagi na szybki rozwój sieci Olimp poprzez franczyzę, została wdrożona platforma online, ułatwiająca partnerom biznesowym grupy oraz franczyzobiorcom prowadzenie lokali oraz codzienne zarządzanie restauracją. Projekt ma na celu zacieśnienie współpracy pomiędzy centralą a jednostkami franczyzowymi a także zwiększenie potencjału marki Olimp oraz innych brandów grupy poprzez efektywne i sprawne zarządzanie. 14.02.2014 r. Grupa wprowadziła na rynek nowy koncept pod marką Companeros. Ale Meksyk!, oferujący najpopularniejsze potrawy kuchni meksykańskiej. Grupa inwestuje w rozwój i dzięki wsparciu z funduszy unijnych realizuje także projekt pod nazwą Krakowski Klaster Gastronomiczny.

Grupa Gastromall to właściciel 5 marek gastronomicznych w tym najbardziej rozpoznawalnych – Olimp, Lovit, Smak dzieciństwa oraz najnowszej Companeros.