Salon Marilyn w Outlet Park Szczecin

Salon Marilyn w Outlet Park Szczecin

We wrześniu bieżącego roku oferta handlowa Galerii Korona w Kielcach wzbogaci się o nowego najemcę – powstałą w 1992 roku polską firmą Marilyn, która posiada w swojej ofercie wyroby z branży pończoszniczej.

W Galerii Korona marka zajmie lokal o powierzchni 81 mkw. na poziomie 0. W asortymencie Marilyn klientki znajdą klasyczne oraz ekskluzywne linie bielizny.

Firma Marilyn posiada sieć sklepów w centrach handlowych liczącą ponad 30 własnych punktów sprzedaży oraz kilkanaście punktów franczyzowych w formie sklepów i wysp. Firma współpracuje też z sieciami Rossmann, Auchan oraz z drogerią Natura, a także kontrahentami m.in.: z USA, Niemiec, Irlandii, Francji, Rosji, Ukrainy i Litwy.

Marilyn dołączy do listy popularnych najemców Galerii Korona, wśród których znajdują się między innymi: Zara, Zara Home, Stradivarius, Massimo Dutti, Bershka, Pull&Bear, Oysho, H&M, Reserved, House, Cropp, Sinsay, Mohito, Unique, Royal Collection, Intersport, Piotr i Paweł, Multikino, Jatomi Pure Fitness – Platinum, Squash, Tommy Hilfiger, Mexx, Stefanel, Caterina, Hera, Orsay, Camaieu, Monnari, Carry, Solar, Vistula, Wólczanka, Giacomo Conti, Bytom, Lavard, Kubenz, Diverse czy Douglas.

Jak już informowaliśmy, również od września w Galerii Korona w Kielcach dostępną będą Grycan – Lody od Pokoleń. Firma, która jest obecna na polskim rynku od 2004 roku posiada ponad 120 lodziarni na terenie całego kraju. W kieleckiej galerii zajmie lokal o powierzchni 70 mkw. na poziomie -1.

Na powierzchni najmu liczącej ponad 37 tys. mkw. w Galerii Korona Kielce znajduje się 150 lokali handlowo-usługowych. Otwarta w 2012 roku galeria oferuje także 17 lokali gastronomicznych.