Centrum Handlowe Galardia
Centrum Handlowe Galardia

Balmain Asset Management zbliża się do zakończenia ostatniego etapu komercjalizacji centrum handlowego Galardia w Starachowicach. Aktualnie obiekt jest wynajęty w 97 proc. O wynajmie ostatnich wolnych lokali z przedstawicielami Balmain będzie można porozmawiać podczas Shopping Center Forum 2014 Fall Edition przy stoisku 4.12.

W ciągu ostatnich 2 miesięcy poziom komercjalizacji Galardii wzrósł z 80 proc. do 97 proc., a pozostałe lokale są przedmiotem zaawansowanych negocjacji. Za komercjalizację obiektu odpowiada firma Balmain Asset Management.

– Galardia będzie największym centrum handlowym w Starachowicach i dominującym obiektem w tej części regionu. Większość marek, które będą obecne w centrum debiutuje na tym rynku. Dlatego otwarcie Galardii będzie wielkim wydarzeniem nie tylko dla mieszkańców Starachowic, dla których oferta handlowa miasta zmieni się nie do poznania, lecz także dla nowych najemców, którzy skorzystali z możliwości rozszerzenia sieci sprzedaży otwierając swoje punkty w nowoczesnej galerii. Dzięki optymalnemu miksowi najemców, Galardia zapewni mieszkańcom Starachowic i okolicznych miast doskonałą ofertę zakupową i możliwości spędzania wolnego czasu – mówi Magdalena Kondeja, Head of Leasing w Balmain Asset Management CEE.

Aktualnie w starachowickim centrum handlowym zostało wynajęte blisko 18 tys. mkw. powierzchni. W ostatnim czasie oferta detaliczna Galardii poszerzyła się m.in. o sklepy Jysk, Altero, Martes Sport, Briju, Restaurację Andy’s Bar, kawiarnię sieci Magia d’Italia i Textil Market. Powierzchnia wynajęta nowym markom wynosi 2, 5 tys. mkw.

Centrum handlowe Galardia powstaje przy ulicy Iłżeckiej w Starachowicach. Będzie to jednopoziomowe centrum handlowe o łącznej powierzchni najmu wynoszącej 18, 5 tys. mkw. 6,2 tys. mkw. zostanie zajęte przez hipermarket Tesco, a ponad 1,3 tys. przez sieć kin Helios, która otworzy tu pierwszy multipleks w promieniu 50 km. W centrum znajdzie się ponad 40 sklepów i punktów usługowych oraz parking z 475 miejscami postojowymi.

Pierwszych klientów Galardia powita w październiku 2014 roku.

Balmain Asset Management zaprezentuje wszystkie swoje projekty podczas Shopping Center Forum 2014 przy stoisku 4.12. Więcej informacji o Forum TUTAJ.