X-Kom

X-Kom

Po niedawnym otwarciu salonu sieci X-Kom w Centrum Handlowym Bonarka w Krakowie, firma oferująca w swoich sklepach sprzęt elektroniczny, zdecydowała się na otwarcie nowej placówki w warszawskiej galerii handlowej.

23 sierpnia bieżącego roku, klienci Centrum Handlowego Atrium Promenada będą mogli zrobić pierwsze zakupy w nowym salonie X-Kom. Najemca zajmie ponad 120 mkw. powierzchni na parterze centrum. W ofercie salonu znajdą się setki produktów znanych producentów notebooków, ultrabooków, tabletów, akcesoriów, urządzeń wielofunkcyjnych, aparatów, oprogramowania, monitorów i wielu innych.

Firma X-Kom prężenie rozwija sprzedaż oferowanego asortymentu za pośrednictwem sklepu internetowego x-kom.pl. Ponadto posiada 18 salonów stacjonarnych znajdujących się w większości w centrach handlowych na terenie całego kraju. Ostatni salon otwarty przez firmę w Krakowie jest drugą lokalizacją stacjonarną w tym mieście.

– Wciąż rozszerzamy sieć naszych salonów firmowych w różnych regionach kraju. Jesteśmy już w Białej Podlaskiej, Białymstoku, Bydgoszczy, Częstochowie, Gdańsku, Katowicach, Kielcach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Opolu, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Tarnowskich Górach, Warszawie i Wrocławiu. Obecnie nasza firma zatrudnia ponad 300 osób, a nasz zespół ciągle się powiększa – informują przedstawiciele firmy X-KOM sp. z o.o., która rozwija sieć salonów.

Pierwszy sklep sieci został otwarty w 2002 roku. X-Kom znajduje się w gronie największych i najlepiej zarabiających sklepów działających także za pośrednictwem serwisu Allegro.pl.