Realizacja Lumiverso
Realizacja Lumiverso

Przedstawiciele spółki Lumiverso oferującej systemy oświetleniowe podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2014 opowiedzą jak wybrać najlepsze oświetlenie dla galerii handlowej i jak zmniejszyć koszty energii w obiekcie. Z ekspertami z Lumiverso będzie można spotkać się przy stoisku 6.61.

– Zapraszamy do odwiedzin naszego stoiska, gdzie będzie można obejrzeć multimedialną prezentację oraz naszych projektantów przy pracy, a także dowiedzieć się, jak wybrać najlepsze oświetlenie dla centrum handlowego i zmniejszyć koszty energii. Oferujemy nowoczesne i stylowe systemy oświetlenia LED dla obiektów handlowych i ich najemców. Jako wyłączni przedstawiciele Ledionopto – renomowanego producenta wysokojakościowych opraw LED – zapewniamy wsparcie na każdym etapie realizacji projektów. Dbamy przy tym, by inwestycja była opłacalna i niedroga w eksploatacji, czas życia opraw długi, a parametry świecenia stałe – zapowiada w rozmowie z portalem Retailnet Szymon Kowiel, CEO spółki Lumiverso.

Lumiverso tworzy zespół ekspertów. Opiniuje i modyfikuje także już istniejące systemy oświetlenia.

– Dzięki bogatemu doświadczeniu i obecności przy wielu prestiżowych projektach, możemy pochwalić się opinią jednego z najlepszych dystrybutorów technologii LED. Wszystkim, którzy odwiedzą stoisko zaprezentujemy nasze wyjątkowe realizacje, podzielimy się z nowinkami ze świata oświetlenia i opowiemy więcej o ofercie Lumiverso – dodaje Szymon Kowiel.

Spółka Lumiverso od początku swej działalności związana jest z tajwańskim producentem opraw i źródeł światła LED – Ledionopto, który należy do notowanej na giełdzie w Taipei spółki Edison Opto Corp – światowego potentata w produkcji chipów LED. W ofercie firmy znajdują się głównie oprawy LED przeznaczone do zastosowań w sklepach detalicznych oraz galeriach handlowych. Firma dostarcza kompleksowe rozwiązania oświetleniowe, nastawione zarówno na oszczędność energii jak i zwiększenie sprzedaży poprzez lepszą ekspozycję produktów.

Lumiverso zaprezentuje swoje usługi podczas Shopping Center Forum 2014 Fall Edition przy stoisku 6.61