CH Silesia City Center

Samsung Electronics został nowym najemcą Silesia City Center. Salon Samsung Brand Store ma 164,49 mkw. powierzchni i otwarty został w Alei Sosnowieckiej. Będzie w nim można kupić oraz przetestować najnowsze urządzenia Samsunga oraz skorzystać z porad ekspertów. To już 10 punkt z ofertą sprzętu elektronicznego w Silesia City Center.

Samsung Brand Store poszerzy ofertę działu multimedia w Silesia City Center i dołączy do iSpotu, Saturna, Denona, Sony Center, Sferisa i Komputronika. Dzięki nowemu salonowi na mapie najemców, Silesia od sierpnia dysponuje najszerszą wśród śląskich centrów handlowych ofertą sprzętu elektronicznego.

– Nowy salon Samsunga dopełnia ofertę Silesia City Center. Fakt, że klienci Silesii będą mieli dostęp do najnowszej oferty Samsunga podnosi konkurencyjność centrum na regionalnym rynku, daje także to unikalny dostęp do oferty najnowocześniejszego sprzętu – mówi Ewa Marcinek, dyrektor Silesia City Center.

To szczególnie ważne dla Silesii – podkreśla Marcinek. Już dziś, co piąty klient Silesii wybiera to centrum handlowe właśnie ze względu na ofertę konkretnych sklepów z elektroniką i RTV, zostawiając w nich średnio 392 zł podczas jednej wizyty – podaje SMG/KRC Millward Brown dla Silesia City Center.

– Od kilku lat obserwujemy rosnąca liczbę klientów, dla których motywem do odwiedzenia galerii handlowej są sklepy ze sprzętem elektronicznym, dlatego też sukcesywnie rozwijamy tę część naszej oferty. Tylko w tym roku lista najemców z tej grupy wzbogaciła się o salon Denon, a od sierpnia o Samsunga – mówi Ewa Marcinek.

– Wierzę, że decyzja o otwarciu nowego Samsung Brand Store spotka się z uznaniem zarówno klientów Silesia City Center jak i fanów nowoczesnych technologii. Bardzo cieszymy się z faktu, że w Katowicach powstanie kolejne miejsce dla prawdziwych pasjonatów innowacji – mówi Olaf Krynicki, reprezentujący firmę Samsung Electronics Polska.

Silesia City Center to największe na Górnym Śląsku i w Zagłębiu centrum handlowo–rozrywkowe. Na powierzchni 86 tys. m kw. znajdują się sklepy takich marek jak: Calvin Klein Jeans, Burberry, La Mania czy Van Graaf. Oferta Silesia City Center to ponad 300 sklepów, punktów usługowo–handlowych, kawiarni i restauracji. W centrum znajduje się także największa w regionie strefa rozrywki z kinem Cinema City, fitness clubem i siłownią Pure oraz restauracjami Sicilia i Bierhalle.