Salon sieci Butik
Salon sieci Butik

 

Salon sieci Butik
Salon sieci Butik

Do grona najemców Centrum Handlowego Auchan Mikołów dołączył salon Butik I Like!. Jest to już 3. punkt sieci sklepów z odzieżą dla nastolatek oraz młodych kobiet w galeriach handlowych Auchan w Polsce. Za komercjalizację obiektu odpowiada Immochan.

Nowy butik w Centrum Handlowym Auchan Mikołów przy ulicy Gliwickiej zajmuje powierzchnię 73 mkw. Oferta sklepu w stylu sport & casual skierowana jest do nastolatek oraz młodych kobiet.

Butik I Like! to sieć ponad 150 sklepów zlokalizowanych w największych miastach Polski, w tym w trzech galeriach handlowych Auchan – w Płocku, Białymstoku, a od 13 sierpnia także w Mikołowie. Za komercjalizację śląskiej galerii handlowej Auchan odpowiada Immochan Polska.

Centrum Handlowe Auchan Mikołów to hipermarket Auchan z galerią handlową 52 sklepy, punkty usługowe i restauracje. Obiekt posiada parking na 2,2 tys. miejsc, w tym 36 dla osób niepełnosprawnych. Centrum zostało otwarte w sierpniu 2000 roku i jest w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Obiekt należy do Immochan i zostanie zaprezentowany podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2014 przy stoisku 4.4

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 22 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 570 tys. mkw. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto, których łączna powierzchnia sprzedaży wynosi ok. 170 tys. mkw.