Galeria Bronowice
Galeria Bronowice

Od połowy sierpnia 2014 roku w Galerii Bronowice w Krakowie działa nowy punkt gastronomiczny – samoobsługowa Restauracja Polakowski. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze galerii i zajmuje powierzchnię 156 mkw.

Restauracja w krakowskiej Galerii Bronowice jest piątym lokalem tej firmy, wszystkie działają w Krakowie. Samoobsługowa Restauracja Polakowski, oferująca tradycyjną, kuchnię polską oferuje około 60 miejsc.

– Nowa restauracja, otwarta 14 sierpnia, poszerza dotychczasową, składającą się z kilkudziesięciu punktów gastronomicznych, ofertę Galerii Bronowice. Uzupełnia ją o posiłki tzw. domowej kuchni, które samemu można dowolnie dobierać i komponować – mówi Iwona Sitko, dyrektor Galerii Bronowice.

Galeria Bronowice to kompleks handlowo-usługowo-rozrywkowy o powierzchni użytkowej wynoszącej 60 tys. mkw. Położony w północnej części Krakowa obiekt stanowi ważne dopełnienie przestrzeni handlowej tej części miasta. Oferta Galerii to 150 sklepów (docelowo), kawiarni i restauracji. Klienci mogą też skorzystać z nowej propozycji, nieobecnej w innych galeriach handlowych miasta, związanej ze sztuką i rozrywką. Inwestorem jest Auchan Polska sp. z o.o. Oddział Immochan w Piasecznie. Galeria Bronowice została otwarta 30 listopada 2013 roku; w pierwszy weekend odwiedziło ją ponad 90 tys. osób.

Immochan zaprezentuje obiekt podczas jesiennej edycji targów Shopping Center Forum 2014 przy stoisku 4.4