Salon Sizeer
Salon Sizeer

Sieć sklepów Sizeer podbija kolejny europejski rynek. Po udanym debiucie w Niemczech, Czechach i na Słowacji, marka pojawi się także na Litwie. Nowy salon marki zostanie otwarty w CH Akropolis w Kownie.

Firma Marketing Investment Group, właściciel sieci Sizeer, konsekwentnie realizuje swój plan intensywnej ekspansji zagranicznej marki. Po nieco ponad pół roku od otwarcia pierwszego zagranicznego salonu w Berlinie, MIG dopisuje do swojej listy kolejny, czwarty już kraj. Nowy salon w litewskim centrum handlowym Akropolis zostanie otwarty 23 sierpnia i zajmie powierzchnię 140 mkw. W niedalekiej przyszłości planowane są kolejne litewskie otwarcia.

W tym samym czasie, MIG finalizuje następne otwarcia salonów sieci w Niemczech, Czechach i na Słowacji dbając jednocześnie o stabilny rozwój marki na rodzimym rynku. W najbliższym miesiącu liczba salonów Sizeer w każdym z krajów znów się powiększy.

Równolegle spółka prowadzi ekspansję także na polskim rynku. Także na 23 sierpnia zaplanowano otwarcie nowego sklepu w elbląskim CH Ogrody. Salon o powierzchni 151 mkw. zlokalizowany będzie w modernizowanej części obiektu, naprzeciw perfumerii Douglas.

Sizeer to europejska sieć niemal 80 salonów multibrandowych z obuwiem i odzieżą oraz sklepy internetowe e-Sizeer.com oraz Sizeer.de. Przedstawiciele marki będą uczestnikami Shopping Center Forum 2014 Fall Edition.