Soldsie sprzedaż internetowa

Soldsie to innowacyjna aplikacja, dzięki której można robić zakupy za pośrednictwem postów z Facebooka czy Instagrama. Dzięki integracji z platformą Magento zakupy na portalach społecznościowych staną się jeszcze łatwiejsze.

 „Magento to platforma handlowa idealnie dostosowana do potrzeb sprzedawców. W Soldsie kierujemy się podobną zasadą, naszą aplikację można dostosować do indywidualnych potrzeb. Teraz jeszcze szybciej będziemy mogli rozwijać funkcjonalność społeczną zakupów online” – mówi Chris Bennett, dyrektor generalny Soldsie.

Soldsie Enterprise Edition dla Magento można pobrać ze strony Magento Connect, dzięki czemu jest ona w pełni dostępna dla klientów korzystających z Magento Community czy Magento Enterprise.

„Social commerce to przyszłość sprzedaży online. Marki muszą szukać możliwości sprzedaży tam, gdzie obracają się ich sympatycy. My dajemy taką możliwość” – mówi Bennett.

[fve]https://www.youtube.com/watch?v=Nq8ex_cLoBk[/fve]

Co tak naprawdę oferuje Soldsie? Producenci często zamieszczają zdjęcia swoich produktów wraz z wszelkimi informacjami na ich temat (np. ceną) na portalach typu Facebook lub Instagram. Dzięki Soldsie wystarczy nacisnąć przecisk „Kup” by dany przedmiot znalazł się w koszyku. Jednocześnie informacja o zakupie jest automatycznie podawana dalej i rozprzestrzenia się po mediach społecznościowych.

Soldsie nadaje zakupom internetowym zupełnie nowy charakter, pozwalając sprzedawcom i klientom na stworzenie bliższych i naturalnych relacji, dzięki którym, zakupy stają się przyjemniejsze.

Według przedstawicieli firmy, takie zakupy służą zarówno kupującym, jak i sprzedającym. Soldsie zwiększa zaangażowanie na Facebooku, pomaga zdobyć nowych klientów i tworzy nowy kanał sprzedaży. Zamiast pytać, gdzie można dostać dany produkt, klienci mogą go od razu kupić.

Serwis Soldsie zadebiutował wiosną 2012 roku, a dziś korzysta z niego 1500 sprzedawców. Firma zarabia na każdej dokonanej transakcji, a także na opłacie miesięcznej w wysokości 150 dolarów.