Devred
Devred

29 sierpnia 2014 roku w Centrum Handlowym Wola Park zostanie otwarty pierwszy w Polsce salon francuskiej marki Devred 1902, oferującej elegancką odzież, obuwie oraz akcesoria dla mężczyzn.

Sklep znajdzie się na parterze CH Wola Park i zajmie powierzchnię ponad 130 mkw. Marka posiada 270 sklepów w 10 krajach na całym świecie.

– Otwarcie pierwszego salonu naszej marki w Polsce to dla nas duże przedsięwzięcie organizacyjne, ale także ogromny sukces. Polska jest rynkiem o znaczeniu strategicznym dla międzynarodowego rozwoju naszej firmy, dlatego przygotowywaliśmy się do tego kroku bardzo starannie. Wierzymy, że salon Devred 1902 w Wola Parku spotka się z dużym zainteresowaniem mieszkańców stolicy, a warszawiacy polubią naszą odzież równie mocno, jak wcześniej mieszkańcy Paryża czy Nicei – powiedział Axel Armand, dyrektor generalny firmy Armax, dystrybutora marki Devred 1902.

Devred 1902 to marka z ponad 100-letnim doświadczeniem na rynku odzieży męskiej. W jej salonach znajdują się kolekcje prêt-à-porter. Oferta pierwszego sklepu Devred 1902 w Polsce jest skierowana do panów w wieku 25-45 lat.

W Centrum Handlowym Wola Park znajduje się ponad 180 butików i sklepów. Parking oferuje 3 tys. miejsc postojowych. Nowy właściciel Centrum Handlowego Wola Park – Inter Ikea Centre Group Poland, obecnie prowadzi jego rozbudowę.

O szczegółach tej inwestycji będzie można usłyszeć podczas Shopping Center Forum 2014 przy stoisku Grupy Ikea – 5.7