Daniel Adamiuk, Country Manager Jula Poland sp. z o. o.
Daniel Adamiuk, Country Manager Jula Poland sp. z o. o.

Niestety, mimo poczynionych wcześniej uzgodnień nie uda nam się otworzyć kolejnych sklepów Jula w 2014 roku i zamkniemy bilans otwarć jedynie Szczecinem. Aby zatem utrzymać założone tempo ekspansji chcemy uruchomić pięć lokalizacji w 2015 – to będzie ekscytujący czas i pojawimy się w dużych miastach, w których jeszcze nas nie ma. Szczegóły wkrótce – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Daniel Adamiuk, Country Manager Jula Poland.

Z przedstawicielami spółki będzie można porozmawiać podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2014.

– Shopping Center Forum to świetna okazja do spotkania z niemal wszystkimi ludźmi z branży w jednym miejscu, w ciągu zaledwie dwóch dni – nie należy lekceważyć takiego potencjału. Spodziewam się wielu ciekawych rozmów dotyczących realizowanych projektów oraz nowych lokalizacji – dodał Daniel Adamiuk.

W tym roku Jula powiększyła się o sklep w centrum handlowym marcredo Center Szczecin.

Jula – szwedzka, rodzinna sieć multimarketów, posiada w Polsce obecnie 11 sklepów: w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Lublinie, Słupsku, Gdańsku, Gliwicach, Poznaniu, Bielsku-Białej oraz Szczecinie. W Jula klienci znajdą wszystko co jest potrzebne do renowacji m.in.: domu, ogrodu czy garażu. Ponadto w asortymencie Jula znajdą się produkty RTV i AGD, odzież robocza oraz wiele akcesoriów dla osób aktywnie spędzających czas m.in. wędkując, wędrując czy jeżdżąc na rowerze.

Firma zatrudnia łącznie około 2,4 tys. pracowników w 72 multimarketach: 41 w Szwecji, 20 w Norwegii i 11 w Polsce. Sklepy Jula dysponują powierzchnią 3 tys. mkw.
Historia firmy Jula zaczęła się w 1979 roku, w sercu Szwecji, na farmie zwanej Jultorp. Przez te 35 lat Jula rozwijała się, najpierw otwierając swoje placówki w samej Szwecji, potem od 2008 – w Norwegii, a wreszcie od ponad 2 lat również w Polsce.