CH Józefosław
CH Józefosław

elbfonds Development, inwestor i deweloper Centrum Handlowego Józefosław w pobliżu Piaseczna, prowadzi remodeling obiektu, podnoszący jego standard i funkcjonalność oraz pracuje nad uatrakcyjnieniem oferty handlowo-usługowej.

Dzięki temu, Centrum Handlowe Józefosław dołączy do sieci handlowej marcredo, która jest autorską koncepcją elbfonds Development rozwijaną na terenie całej Polski. Centrum Józefosław otrzyma nową nazwę – marcredo Compact Józefosław.

marcredo Compact to nieduże obiekty handlowo-usługowe typu convenience center, przeznaczone na szybkie, wygodne zakupy, zaspokajające codzienne potrzeby okolicznych mieszkańców. Taka formuła idealnie pasuje do charakteru centrum handlowego w Józefosławiu. Po zakończeniu prac budowlano-dekoracyjnych, obiekt zyska bardziej nowoczesną i atrakcyjną oprawę, godną wiodącej marki centrów i parków handlowych marcredo.

Z myślą o klientach centrum, w wyniku remodelingu zostaną wprowadzone liczne udogodnienia, podnoszące komfort zakupów. marcredo Compact Józefosław będzie bardziej przyjazne dla klientów z dziećmi, m.in. zostaną zamontowane automatyczne (rozsuwane) drzwi do obiektu, które ułatwią wstęp rodzicom z wózkami.

Na placu przed centrum, na koszt inwestora powstały niedawno 24 naziemne miejsca parkingowe, w tym wydzielone dla rodzin z dziećmi i niepełnosprawnych, które uzupełniają istniejący już parking na 130 pojazdów na ostatniej kondygnacji. Wkrótce rozpoczną się także prace związane z odświeżeniem wnętrz, przebudową sufitów w pasażach oraz wymianą oświetlenia na nowocześniejsze i energooszczędne. Dla zwiększenia bezpieczeństwa klientów zostanie przebudowany korytarz ewakuacyjny. Prace dekoratorskie będą prowadzone również na zewnątrz budynku. Inwestor zamontował już na elewacji nowy szyld marcredo Compact.

Zmiany będą także dotyczyły poszerzenia i uatrakcyjnienia oferty handlowej centrum. Już wkrótce w marcredo Compact Józefosław zostanie otwarty nowoczesny gabinet kosmetyczny Magnolia Nail Bar, oferujący profesjonalne zabiegi na twarz, dłonie i stopy.

– Prace budowlano-dekoracyjne zostaną zakończone we wrześniu. Wtedy centrum będzie obchodziło swoje trzecie urodziny. Oba wydarzenia będą doskonałą okazją do świętowania wspólnie z naszymi klientami. Jesteśmy przekonani, że efekty remodelingu pozytywnie zaskoczą mieszkańców Józefosławia i Piaseczna – mówi Anna Spychalska-Grzeszek, dyrektor marketingu elbfonds Development.

Centrum Józefosław, wkrótce marcredo Compact Józefosław, to wolnostojący obiekt handlowy typu convenience, zlokalizowany na ul. Geodetów 17, w pobliżu ulicy Puławskiej, głównej arterii dojazdowej, łączącej Piaseczno z Warszawą.

Największe lokale handlowe zajmują sklepy sieci Piotr i Paweł, Pepco, Rossmann oraz CCC. W obiekcie działają także następujące sklepy i punkty usługowe: cukiernia A.Blikle, salon jubilerski Anna Tosca, Centrum Podróży Tui, salon wyposażenia wnętrz Comptoir de famille, apteka Cosmedica, butik z modą damską White House, Mazovia Bank Spółdzielczy, optyk Tondryk, salonik prasowy Tabak Polska, herbaciarnia Tea&More i pralnia Techno-Dry.

Za wynajem wolnych powierzchni odpowiada firma doradcza Savills. Zarządcą centrum jest firma doradcza Cushman & Wakefield. Inwestorem i deweloperem obiektu jest spółka elbfonds Development.

Po raz kolejny elbfonds Development będzie wystawcą Shopping Center Forum 2014. Podczas jesiennej edycji Forum spółka zaprezentuje obiekty handlowe marcredo Center na stoisku 5.5. Więcej szczegółów na temat SCF 2014 Fall Edition znajduje się TUTAJ.