Matras
Matras

W sierpniu oferta Pasażu Grunwaldzkiego powiększyła się o dwa nowe sklepy. Do grona najemców dołączyły księgarnia Matras i punkt z akcesoriami GSM Teletorium – to już drugi punkt tej marki w Pasażu Grunwaldzkim. Trzy inne sklepy odświeżyły natomiast wystrój swoich wnętrz.

Tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego Pasaż Grunwaldzki powiększył ofertę sklepów o księgarnię Matras. Księgarnia zajmuje lokal o powierzchni 121,09 mkw, zlokalizowany na poziomie 0.

Nowym najemcą centrum został również punkt handlowo-usługowy Teletorium, oferujący szeroki wybór nowych i używanych telefonów komórkowych, akcesoriów GSM oraz specjalistyczną obsługę w zakresie m.in. napraw oprogramowania i telefonów oraz wymiany części. Dodatkowo Teletorium prowadzi także skup telefonów, a uzupełnieniem oferty jest gama akcesoriów do tabletów. Punkt o powierzchni 5,16 mkw. mieści się na 1. piętrze i jest drugim stanowiskiem tej marki w Pasażu. Pierwszy znajduje się na poziomie -1.

To jednak nie jedyne zmiany w Pasażu. W sierpniu aż trzy salony odzieżowe zupełnie odmieniły wystrój swoich wnętrz. Nowe oblicze zyskały sklepy: Camel Active – na bardziej industrialny, Cropp – w którym zmieniła się m.in. witryna – spójne z nowym brandingiem marki, a także salon Solar, gdzie zamiast dawnych paneli pojawiły się eleganckie, białe kafle, a ubrania prezentowane są w szklanych witrynach. Prace nad zmianą aranżacji trwają obecnie także w salonie Tatuum.

Szczegółowe informacje na tamat projektów Echo Investment zostaną przedstawione podczas wrześniowych targów na stoisku 5.2. Firma jest też sponsorem After Party SCF 2014. Więcej szczegółów na temat Shopping Center Forum 2014 Fall Edition znajduje się TUTAJ.