3i sklep
3i sklep

Marka 3i zdecydowała się na otwarcie kolejnego sklepu z obuwiem i galanterią skórzaną w centrum handlowym. Nowy butik znalazł się CH Arkadia w Warszawie. Sklep znajduje się na pierwszym piętrze i sąsiaduje ze sklepem Ryłko oraz Pierre Cardin.

Salon zajął powierzchnię około 60 mkw. i oferuje zarówno damską, jak i męską kolekcję obuwia oraz toreb wykonanych ze skóry.

Jest drugi sklep marki znajdujący się w obiekcie handlowym. Pierwszy został otwarty w Galerii Mokotów, a jego powierzchnia jest znacznie większa niż nowego sklepu – 170 mkw.

– W chwili obecnej przyglądamy się rynkowi centrów handlowych. Oczywiście planujemy dalszy rozwój salonów naszej sieci, ale na tę chwilę, nie chcemy mówić o szczegółach – mówi redakcji Retailnet Grzegorz Inglot, Chief Operating Officer marki 3i.

Firma 3i istnieje od 1998 roku. Projektuje i oferuje torby damskie, obuwie damskie i męskie, teczki oraz walizki. W ofercie 3i znajdują się wyroby włoskie, brazylijskie, hiszpańskie oraz portugalskie. Do niedawna firma opierała się głównie na sprzedaży hurtowej, natomiast sprzedaż detaliczna jest stosunkowo nowym projektem firmy.

Firma sprzedaje produkty pod swoją marką oraz posiada w ofercie kolekcje przygotowane przez partnerów. Jest to asortyment m.in. marek Dissona czy Jorge Bischoff,