Tous

Tous

Firma Oriens Bijou sp. z o.o. otworzyła dziesiąty salon marki Tous od początku 2014 roku. Butik z coraz popularniejszą w Polsce biżuterią i dodatkami znalazł się w Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie.

Podobnie jak inne lokalizacje sieci, sklep w Arkadii zajął powierzchnię prawie 60 mkw.

– Najnowszy warszawski sklep to nasza już 21. lokalizacja w Polsce marki Tous. Mamy zaplanowane kolejne otwarcia do końca 2014 roku. Nowe sklepy rozpoczną działalność w istniejących już, prestiżowych centrach handlowych, które cieszą się dużą popularnością wśród klientów – mówi Michał Pala, Marketing Manager Oriens Bijou sp. z o.o., przedstawiciel Tous w Polsce.

– Nie wykluczamy jednak w przyszłości otwarć w nowo powstających obiektach handlowych, które mają duży potencjał. Obecnie rozwijamy sieć w największych miastach kraju, ale nasza marka oferuje przystępne cenowo ekskluzywne produkty, które z pewnością znalazłyby klientów w średnich miastach – dodaje.

Spółka Oriens Bijou sp. z o.o jest wyłącznym dystrybutorem marki w naszym kraju. Obecnie marka Tous rozwijana jest wyłącznie w galeriach handlowych m.in.: w Galerii Mokotów (Warszawa), Starym Browarze (Poznań), w Silesia City Center (Katowice), Bonarka City Center (Kraków), w Manufakturze (Łódź), Magnolii Park (Wrocław). Średnia powierzchnia salonu wynosi 60 mkw.

Tous to rodzinna, hiszpańska marka, która powstała w 1920 roku. Firmę założyło małżeństwo Salvador Tous Blavi i Teresa Ponsa, którzy otworzyli mały warsztat zegarmistrzowski w Manresie koło Barcelony. Z czasem przekształcił się on w sklep z biżuterią. W 1965 roku syn założycieli, Salvador Tous, poślubił Rosę Oriol i wspólnie uczynili z Tous dynamicznie rozwijającą się markę. Znakiem rozpoznawczym marki jest miś. Tous posiada 180 salonów w Hiszpanii i prawie 500 na całym świecie. Marka jest obecna w Polsce od 2009 roku.

Tous to marka biżuteryjna, ale oferuje także galanterię skórzaną, torebki, akcesoria, perfumy, zegarki, okulary, walizki, portfele, szale oraz długopisy.